Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Oca 162016
 

9727-HopeHer zamanki mutluluk dolu şarkılarımı dinleyerek yazıyorum bu satırları, bir daha herhangi bir acının, basit bir üzüntünün; beni üzmesine izin vermeyeceğim. Artık kendime verdiğim sözleri tutma vakti. 

Kendimi daha fazla ertelemeyeceğim, 2016 adına kendime verdiğim sözleri yerine getireceğim, omzumdaki yükü daha da ağırlaştırmayacağım. Elimden gelenin en iyisini ortaya koyacağım.


Ne yaparsam kendime yapıyorum, bunu eninde sonunda anladım. Kimse benim üzüntümle kahrolmuyor, ya da kimse benim acım için oturup dizlerini dövmüyor. Üzülen, kırılan, mahvolan ya da herhangi bir şekilde zarar gören sadece ben oluyorum. Bu durumdan sadece ben sorumluyum, hayatımı karartmaktan ve kararlarımı karanlığa sürüklemekten gerçekten memnun muyum? Kendime bunu günlerce, haftalarca hatta aylarca sorup durdum. Artık durup, aklımdaki cevabı evirip çevirmeden, olduğu gibi ortaya koyma zamanı.

Bu hayatı berbat etmemek, düzene koymak, hatta ufak tefek şeylerle güzelleştirmek benim elimde. Hazırım, artık kafamdaki düşünceleri çöpe atmayacağım, atmak istemiyorum. Kendimi, gelecek güzel günlerimi mahvetmek istemiyorum. Ne olursa olsun, en iyisini istiyorum. Kendi en iyimi. Sınırlarımı görmek istiyorum, belki de ‘sınır’ olarak belirlediğim duvarları yıkıp daha ileri gidebilecek kadar güçlüyümdür. Denemeden bilemem.

Daha iyi deneyeceğim, daha iyi yenileceğim. Düşmeyeceğim. Tüm düştüklerime bedel, mükemmel bir geçiş yapacağım mutluluğa. O bana gelmiyor, ben ona gideceğim.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

beyzanuurbb

Hepimiz için gerekli olanın biraz ümit kırıntısı olduğuna inanan biriyim, sanırım ‘Hakkında’ kısmı benim için biraz zorlayıcı. Sorgulamayı ve sorgulatmayı severim; sonuçta insanlar kendi benliklerinden başka kimseye kör kütük inanmamalı.. Mutlaka uğruna savaştığınız bir hayaliniz olması dileğiyle^^


  2 Responses to “Güzel Günlere Koşmak”

  1. beyzadan kararlar kararlar.. cok zaman insan bir sürü kararlar alır ama nedense bir süre sonra unutur yada umursamaz olur.. taaki canı tekrar yanana kadar..

    • Kesinlikle.. Aldığımız kararlar konusunda daha ‘kararlı’ olmalıyız:) Biraz çelişkili oldu:p

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: