Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Nis 272016
 

Güvensizlik...Erkek milletini ezmeden yazacağıma söz ver-m-iyorum.

Klasik erkeklerrr… Hepsi birbirinin aynıdır erkeklerin. Pimpiriklilikten değil canım, klasik güven problemleri vardır. Enteresan diyaloglarla saçımızı başımızı yoldurtan erkek miktarı giderek artmaktadır. Aslında güvenirler kadınlara.

Sanmayınız ki kadınlar ihanete uğradığı zaman yıkılıyor da erkeklere bir halt olmuyor. Yalan! Hem de neler oluyor neler! (Yazması bile zevkli yahu) Erkekler sanılandan daha çok gaddarlık ediyor kendilerine. Kadınlar kendilerini eve 3-5 gün kapatıyorsa, erkekler kalplerini sayısız zamanca kapatıyor yeni bir aşka. Sürekli tetikte gezen nice erkekler var bu tip vurgunları yaşayan. Aldatılmış erkek psikolojisinde yeni bir kadına yer var ama güvenmeye yer yok. Milyonlarca soru girer devreye. Niye, nasıl, kiminle, nerede, niçin, vs… Aldatılmayı gururuna yedirememiş erkeğin klasik “ya tekrar başıma gelirse” sorunsalı başlamıştır artık. Ya bir kadın ne yapar? Ya çıngar çıkarır, ya kafasını yastıklara gömer ağlar ya da kendini kalabalığa vurur. Ama erkek öyle değildir. Aşkından da ölse ihaneti kabullenemez. Kimi zaman gururuna yenik düşen bir kadın en büyük ihaneti bile aşkı uğruna görmezden gelmektedir. Nasıl yani?!!??!


Erkeklerin güven sorunu en diplerde kendinde başlamaktadır aslında. ‘Ya yeterli gelmezsem’, ‘ya mutlu edemezsem’, ‘ya hata yaparsam’, ‘ya eksik kalırsam’ ve benzeri gibi içsel replikleri arttırmak mümkündür. Öyle değildir işte gerçek olan.

Sen kadına yetersiz geldiğin için aldatmıyor seni kadının be adam! Asık suratın, soğuk tavırların, konuşmayan ağzın için aldatıyor. Sevimsizliğin için, ilgisizliğin için, buz gibi gözlerin için aldatıyor. Artık tutuşmayı unutan ellerini eski yerinde göremediği için, aramamaya yemin etmişçesine çalmayan tel.ine isyan için, en güzel anıları unutupta umursamaz tavırlara girildiği için aldatıyor. iyi de yapıyor…

Sen bir hiç gibi davranırken iyi de, kadın başkasından bir gram ilgiye muhtaç kaldığı zaman vah vah öyle mi? Hiç vahlanmayınız erkek milleti.

Böyle devam edilirse aldatılmanın sonu gelmez. Siz de üzerinizdeki bu ağır hikayeyle bir ömür yaşamak ve ”güvensiz erkek” damgasını yemiş olursunuz.

Bir erkek bilse ki aslında kadını ona sıkı sıkı sarılmıştır ve ona muhtaçtır ve onu sevmektedir ve onsuz yapamamaktadır ve onu hep istemektedir, erkeğin kendisine güveni tam olacaktır ve derbeder günler yaşanmayacaktır…

KAYNAK

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir