Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 192016
 

5542Fuat Avni isimli kim olduğu hala bilinmeyen şahıs yada şahıslar Ankara Bombalaması ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.. Eğer dedikleri doğru ise ülkemizin durumu çok vahim.. Güzel ülkem nasıl bu hale geldi inanamıyorum..

Altta verdiğim tüm gönderiler Twitter`da fuat avni (@fuatavni_f) hesabından alınıp embed kodu ile buraya eklenmiştir.. Tek bir kelimesine, harfine, noktasına dokunulmadan..

Buyrun okuyun ve siz karar verin duruma..


 

Bunlar ne derece doğrudur bilmiyorum..

KAYNAK

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir