Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Tem 092016
 

fotoblogBlog nedir bilirsinizde, foto blog nedir çok bilen yoktur.. Aslında vblog da vardır.. Blog yazılı güncedir.. Foto Blog ise resimlerle yapılan güncedir.. Yani bir yazıya sığdırılacak bazı anlatımlar tek bir kare resimle anlatılır.. Vblog ise bunun Video ile yapılanıdır.. İşte bugün bir foto blog oluşturmak istedim..

Ara ara bunu yapmak istiyorum burda bundan sonra.. Öylesine güzel resimler varki internette dolanan.. Bir araya getirip bir nevi arşiv oluşturmak istiyorum.. Hatta Foto Blog diyede bir katagori oluşturdum bunun için..  İlk foto blogumuzda bu oluyor tabiki..

Buyrun efenim her biri bir yazıya konu olabilecek resimler..

Resimlerin Büyük halleri için üstlerine tıklayınız..


fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog  fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog antik-kentte-yagmur fft22_mf3472304 Yılın Basın Fotoğrafları fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog  fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog fotoblog

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir