Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Eyl 262016
 

2016-09-26_21-54-41Eee başlıkta anlaşıldığı gibi olay.. Aynen evlilik teklif etme sözleri var bu konuda.. Tabi ben bunu direk yazı olarak değilde kitapçık olarak verdim sizlere.. PDF formatında.. Buradanda okuyabilirsiniz tabiki.. Yanlız unutmamanız gereken birşey var..

Her ne kadar ben burda sözleri derleyip e kitap haline getirmişsemde, sözler vermişsemde bir sürü; sonuçta olay sizde bitiyor..

Yani iş sadece burdaki sözleri söylemekte değil.. Birde yüreğinin tınılarına hitap etmelisiniz teklif edeceğiniz hatunun.. Özellikle yaratıcı, değişik bir ortam ve baş döndürücü bir tarz ne söylerseniz söyleyin etkili olmada en önemli etklendir..

Şimdi soracaksınız “Sen evlimisin? Evlendinde mutlumu oldun, Bu sözlerin etkisini kanıtlıyacak birşeyler yaptınmı?” bla bla..


E tabikide evli değilim.. Kafamda gönlümde bir hatun var.. Bu yazılarada öyle bakıp derledim iyilerini, kitapçık haline getirdim.. He ben kullanırmıyom bu sözleri? Bilmiyorum.. Ben zaten iyi yazan biriyim.. Kendi sözlerimle öyle birkaç cümle filan değil uzun uzadıya bir deneme yazısı ile yaparım sanırım teklifimi..

Sonuçta hatun kişinin kalbinde yer almamaışsanız dünyanın en güzel sözlerini söylesenizde nafiledir bilesiniz..

Buyrun alttan okuyun sözleri..

Alttan İndirebilirsiniz..

   PDF Olarak İndirin

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)