Sitemizde 15 kategori'de 712 adet yazı yazılmış ve 223 yorum bulunmaktadır.

Haz 112016
 

tatlarAslında başlık bir tuhaf oldu ama nasıl bir başlık koyacağımıda seçemedim..

Biraz evvel youtubede dolanıyordum.. İlginç videolara denk geldim.. Özelliklede yandaki resimdeki konu çok dikkatimi çekti.. Benim gibi jelibon şeker hastası biri için dayanılmaz bir çekiciliği vardı tabi.

Bildiğimiz asitli yedigün gazozundan jelibon yani yumuşak şeker yapımını anlatıyordu video.. Vay arkadaş bu kadarda basitçe yapılabiliyormuş.. Hani marketlerde bakkalarda minik minik paketlerde baya iyi fiyatlara satılan yumuşak şeker olayını en kısa zamanda bende deneyeceğim sanırım..


Tabi sadece bunun yapımının videosunu vermiyeceğim burda.. Bunun gibi pratik ipuçlarından oluşan bir sürü video vereceğim altta.. Hatta ben şu an yazıyorum ama sizler bu yazıyı okurken altta videolarında olduğunu görüyor durumdasınız.. Burdanda zamanın nasıl çabuk geçtiğini anlıyoruz tabi..

Neyse buyrun efenim..


About Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim.. Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var.. Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim.. Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..
background