Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 102017
 

Bazı muskalar kişilere yapılır, bazıları ise eve yapılarak sıkıntı ve sorun verme özelliklerine sahiptir. Evde muska olduğu nasıl anlaşılır kapsamında gerekli olan belirtilerin takip edilmesi ve detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Özellikle evde muska olduğu nasıl anlaşılır kapsamında son dönemlerde değişen ve sizlere rahatsızlık veren şeylere odaklanmanız gerekir. İçinizde bulunan huzursuzluk ve sıkıntılar dışarıda da sürekli olarak devam ediyorsa ilk olarak kendinize odaklanıp kendinizde muska olup olmadığını anlamanız gerekir. Yalnız eve girdiğiniz andan itibaren başınıza farklı şeyler geliyorsa, evde huzursuzluk bulunuyorsa ve sorunlar oluşmaya başladıysa evde muska olduğunu anlamanız gerekir.

Evde muska olduğunu nasıl anlarız dahilinde evinize girdiğiniz anda kendinizi dışarıya atmak istiyor musunuz ve boğulma tarzında sorun yaşıyormusunuz buna dikkat etmelisiniz.

Evinizde Muska (Büyü) Olduğunu Nasıl Anlarsınız?


  • Evinizde hiç ummadığınız bir anda eşyalarınız kaybolmaya başlar. Sonrasında bu eşyaları aradığınız yerde bulmaya başlarsınız ve çok şaşırırsınız.
  • Evinizin kapısından girer girmez boğulma hissi ve kendinizi dışarı atma hissi yaşamaya başlarsınız
  • Yattığınızda hemen uyku hissi doğar, uyandığınızda ise halen uyumak istersiniz ve bir türlü uykuya doymazsınız.
  • Evin içine kesinlikle evcil hayvan sokamazsınız, sokan kişilerde ise huzursuzluklar başlar. Hayvan devamlı olarak havlıyorsa, ötüyorsa ya da miyavlıyorsa ev içinde kara bir büyüye sahip olan muska bulunduğunu gösterir.
  • Evinizde oluşan karanlık hissiyatı da evde muskanın olduğunun bir göstergesidir. Işıklar açık olsa bile ya da ortam oldukça aydınlık olsa bile ev içinde sürekli olarak karanlık bir ortam olduğunu düşünmek ve hissetmek olarak meydana gelir.
  • Boğuk ve sıkıcı bir ortamda bulunmadığınız sürece gözlerinizde kararma meydana geliyorsa, ev içini net şekilde göremiyorsanız ve kendinizi karanlıkta hissediyorsanız da şüphelenmeniz gerekir.
  • Muska eve yapılsa bile ev içinde yaşayan kişiler fazlasıyla etkilenir. Ev içinde yaşayan diğer kişilerde agresif tavırlar, sinirlilik ve unutkanlık başlamışsa muskanın etkisinin yayıldığını gösterir. Bu etkiler çoğaldıkça hane içinde bulunan huzur, mutluluk ve saygı da bitmeye başlar.
  • Yaşam içindeki ve kendi içinizde ruhsal çalkantılar her daim kendinizi perişan etmenize sebep olur. Yaşamınızdaki düzgün ve güzel giden her şey bir anda tepetaklak olur ve aksi bir duruma dönüşür. Bu tarz durumlarda da şüphe duyulması gerekir.

Bu belirtiler dahilinde evde büyü ya da muskanın olduğunu fark ettiğinizde nasıl bozulması gerektiği konusunda arayışa girmeniz gerekir.

Evde bulunan muskanın maddi mi yoksa manevi mi şekilde yapıldığının aydınlatılması ilk aşamadır. İçeriğinin ne olduğunun anlaşılması oldukça önemli olan bir detaydır.

İçeriği bilinen muskaların ortadan kaldırılması ve bozulması işlemleri için herhangi bir camiye giderek caminin hocasına danışın. Size yol gösterecek, yardımcı olacaktır.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir