Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Oca 152017
 

Özellikle sitesi olanlar yada site yapmaya meraklı olanların en çok girdiği yerlerdir webmaster forumları.. Aslında malak malak sosyal ağlarda gezileceğine bu tip birşeylerin öğrenileceği yerlere girmek çok daha iyidir..

Günümüzde özellikle yeni gençlik interneti sadece karşı cins avlama yeri olarak ve oyun oynamak olarak görüyor.. Arada bunların dışında birşeyler yapmaya çalışanları tenzih ediyorum burada tabi..

Birde sosyal ağlar vakası var tabi.. Beyinleri uyuşmuş halde milyonlar halinde kitlesel olarak bu mekanlarda dolanıp yaptıkları anlık saçma sapan gönderilerle birşey yaptıklarını sanıyorlar.. Helede “takipçi sayısı” olayını gerçekten ciddiye alan bir mal kitle varki neyin kafasını yaşıyorlar hala anlamış değilim.

Neyse konumuz bu değil tabi şu an.. İlerde bu konu ile ilgili makalede ele alırım belki..

Buyrun Türkiye`nin ve Dünyanın en iyi webmaster forumları..

Türkçe Webmaster Forumları

Bu Türk forumları içinde benim en çok girdiklerimin başında wmaraci forum geliyor.. Samimi bir ortamı olmasından dolayı tercih ediyorum..

Yabancı Webmaster Forumları


Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

  2 Responses to “En iyi Webmaster Forumları”

  1. http://www.turkmaxi.org webmaster forumunuda tavsiye ederiz.

  2. şuan için Türkiye’nin en iyi webmaster forumu r10.net dir. arkasından wmaraci gelir bana göre. r10 da ticaret daha yüksek seviyedeyken, wmaracinda daha çok yardımlaşma ön plandadır.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir

%d blogcu bunu beğendi: