Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 182016
 

mobil game Akıllı telefonunuz varsa, helede tabletiniz varsa mutlaka oyunda oynuyorsunuzdur.. Olmazsa olmaz oyunlar var bana göre.. Özellikle tabletleriniz için çok güzel oyunlar mevcut.. Tablet dememin sebebi ise alan olarak daha fazla yere sahip oluyorlar..

Burada verdiğim tüm oyunlar tarafımdan yüklenip denenmiş ve tavsiye edilmektedir.. Ayrıca tüm verdiğim oyunlar ücretsiz olup bazılarında oyun içi satın alım vardır.. Ama alım yapmadanda oynayabilirsiniz..

Vereceğim bazı oyunların boyutu oldukça büyük çünkü.. Ayrıca tabletlerde oynamak çok daha keyifli oluyor.. Buyrun bakalım hangi oyunlarımız varmış ve hangi oyunların ne özellikleri varmış görelim..

  • mobil gamePes Club Manager Pro Evolution

Vereceğim ilk oyun Pes Clup Manager.. Son 2 aydır en çok oynadığım oyun ve kesinlikle tavsiye ettiğim bir oyun.. Gerçi hatun kitlesi bu tip oyunları sevmez ama ben yinede tavsiye ediyorum.. Zaten bir kaç klasman geçince vazgeçilmeziniz olacaktır..

Oyunun Türkçe desteği var.. Zaten oynayan bir sürüde Türk var.. Zira oynarken sıkça rakip olacaksınız onlarla liglerde..

Oyun diğer futbol menejerliği oyunlarından çok çok daha güzel ve oynanımı kolay.. Zaten oynamaya başladığınız anda size nasıl oynayacağınızı gösteriyor.. Oyundaki altın paraları özellikle biriktirin.. İlerleyen klasmanlarda lazım olacaktır bolca.. Çünkü ilk 10 klasman oldukça kolay geçiliyor ve extra altın para harcamanıza gerek yok.. Normal maçlardan kazandığınız para ilede klübünüzün tesislerini bol bol geliştirin.. Bu size hem extra para kazandıracak, hem antreman puanı verecek, hemde klübünüzü güçlendirecektir..

Oyunu genel anlamda Tabletler için tavsiye ediyorum.. Ancak yeterli alanınız varsa telefonlarınızda da oynayabilirsiniz..

Oyun videosu

   Android Cihazlar için indirin     iOS cihazlar için indirin


 

  • mobil gameBowling King

İkinci olarak vereceğim oyun Bowling King..  Bu oyunu hem tabletlerinizde, hemde akıllı telefonlarınızda oynayabilirsiniz.. Boyut olarak uygundur..  Uygun boyutuna rağmen bulabileceğiniz en güzel Bowling oyunudur..

Oyunun Türkçe desteği henüz yok ama zaten ne nedir anlayabiliyorsunuz.. Oyun içi satın alımlarda var ancak satın alım yapmadanda oynayabilir ve tüm özel ürünlerine sabırla oynayarak sahip olabilirsiniz..

Dünya genelindeki oyuncularla oynayabilir, yada arkadaşlarınızla karşılıklıda oynayabilirsiniz..

Oyun Videosu

   Android cihazlar için indirin     iOS cihazlar için indirin  • mobil gameReal Racing 3

Eğer araba yarışları seviyorsanız kesinlikle ama kesinlikle oynamanız gereken oyun Real Racing 3`tür..

Oyun ücretsizdir ancak oyun içi satın alımlar vardır.. satın alım yapmanıza gerek kalmadan sabırla istediğiniz aracı alabilir ve upgrade edebilirsiniz..

Oyunu ben 1 senedir ara ara oynuyorum ve 95. Leveldeyim.. Oyunda bulunan 143 araçtan 45`ini aldım.. Tabi 45 diyip geçmeyin bu araçların hemen hepsi aynı zamanda full upgrade edilmiş haldedir ve sadece oynayacağım bölümlerde gerekli olanları alıyorum..

Oyunu genel anlamda Tabletler için tavsiye ediyorum.. Zira 1 GB`ı geçen bir boyutu var.. Ayrıca Türkçe dil desteği yok ama zaten ne yapmanız gerektiğini oyun gösteriyor size..

Oyunun Videosu

   Android cihazlar için indir     iOS cihazlar için indir


  • mobil gameRed Hands (El Vurmaca)

Dördüncü vereceğim oyun Türkçe adı ile El Vurmaca..

Oyun iki kişi oynanıyor ve birbirinizin eline vurmaya çalışıyorsunuz.. Basit bir yapıya sahip ama inanılmaz eğlenceli.. Son 1 aydır yeğenlerimle bolca oynayıp gülüşüyoruz.. Hatta aramızda turnuva düzenliyoruz..

Oyunun Türkçe desteği var.. Oyun içi satım alım filanda yok.. Bedava.. Sadece arada bir çıkan reklamları kaldırmak istiyorsanız cüzi bir miktar ödüyorsunuz..

Hem cep telefonlarında hem tabletlerde oynanabilir.. Boyutu oldukça ufak ve kaliteli..

Oyun Videosu

   Android cihazlar için indir     iOS cihazlar için indir


  • Smurfs Epic RunSmurfs Epic Run

Vereceğemin son oyun Smurfs Epic Run.. Adından da anlaşılacağı gibi Şirinler diye bildiğimiz. Çizgi filmin oyunu..

Türkçe deteği olan bir oyun.. Oldukça keyifli ve kaliteli bir oyun..

Hem cep telefonlarında hemde tabletlerde oynanabilir.. Oyun bedava ancak oyun içi satın alımlarda var.. Almasanızda gayet güzel oynanıyor ve ilerleniyor..

Oyunun videosu

   Android cihazlar için indir     iOS cihazlar için indir

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)