Sitemizde 15 kategori'de 711 adet yazı yazılmış ve 222 yorum bulunmaktadır.

Ara 202016
 

Son dönemlere UFO vakaları çoğaldı.. Çoğu kişi farkında değil ancak bu konu ile alakalı olan insanlar bunu farkedebiliyor.. Hemen hemen hergün faklı bir UFO videosu düşüyor video yükleme sitelerine.. Hatta artık Türkiye`de bile görülmeye başladılar..

Sebebi nedir bilmiyorum ama garip bir şeyler dönüyor.. Benim kişisel düşüncem bu durum Maya Takvimi bitişinden sonra artarak devam ediyor.. Belkide bununla bağlantılı bir şeyler vardır.. Ayrıca 2 gün önce yazdığım “Annunakiler Geliyormu?” başlıklı yazıda olanlarmı oluyor acaba? Kimbilir?

Buyrun youtubeden derlediğim en ilginç UFO görüntüleri..


 1. . Video
 2. . Video
 3. . Video
 4. . Video
 5. . Video (Türkiye)
 6. . Video
 7. . Video
 8. . Video
 9. . Video
 10. . Video
 11. . Video


About Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim.. Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var.. Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim.. Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..
background