Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Haz 222016
 

elma kabuguBeni tanıyanlar sıkça burada olduğumu görüyorlar son zamanlarda.. Sitemiz dahilinde pek mekan tavsiyesinde yada tanıtımında bulunmam.. Ancak Elma Kabuğu Gürme mekanını kesinlikle ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim..

Mekan çok eski bir yer değil.. Öyle çok lüx ve büyük bir yerde değil.. Ancak ev sıcaklığında, doğal ürünlerin bulunduğu cafe/doğal ürün satış yeri.. Yani hem alışveriş yapabiliyorsunuz, hemde isterseniz cafesinde oturup çayınızı kahvenizi içebilirsiniz..

Mekanı mekan yapan asıl özelliği ise mekan sahibinden, çalışan elamanlarına kadar hepsinin inanılmaz dost canlısı olması ve işlerinde oldukça iyi olmaları..

Buraya aslında son zamanlarda gidiş sebebim mekanın Gürmesi idi.. Oldukça eski bir dostluğumuz olan Ali vasıtası ile gittim ilk.. Ancak ilerleyen zamanlarda mekan sahiplerinden (2 ortaklı bir yer) Ertuğrul Beyle diyaloğumuz geliştikçe benim sıkça, keyifle gittiğim bir yer halini aldı.. Özellikle Ertuğrul beyi söylememin sebebi ise inanılmaz kültür birikimi.. Siyasi, sanat, genel anlamda aklınıza ne geliyorsa oturup kendisi ile rahatça konuşabiliyorsunuz.. Yapılan sohbetlerin ise tadına doyum olmuyor..

Mutfak olayına gelince.. Kesinlikle kaliteden ve doğallıktan ödün verilmiyor.. Tüm ürünleri ülkemizin değişik yerlerinden getiriliyor ve en iyileri seçiliyor.. Bugüne kadar oradan aldığım yada orda iken yediğim hiçbir üründen şikayetçi olmadım.. Dahada ötesi bugun buradan sizlere tavsiye edecek kadarda beğendim.. Üstelikte gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum..

Ailenizle, eşinizle, arkadaşlarınızla rahatça gidip, keyif alabileceğiniz bir mekan.. Evinize peynir, zeytin vs şeyler alacaksanız ve doğal iyi birşeyler arıyorsanız mutlaka gidin derim..

Henüz ben tadına bakmadım ama Ali Usta`nın köftesinide çok meth ediyorlar.. Kendi özel tarifi ile yaptığı bu köfteyi sadece Elma Kabuğu Gürme`de yiyebileceğinizinde altını çizmiş olayım..

Buyrun altta mekandan resimler..


elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu  elma kabugu elma kabugu elma kabugu  elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu elma kabugu

Sanırım az buçuk fikir sahibi oldunuz.. Kesinlikle ama kesinlikle bir gidin derim.. Memnun ayrılacaksınızdır.. Özellikle Ramazan ayındayız gidin iftar yapın, menüleri hizmetleri çok iyi..

Nasıl gitcez demeyin hemen.. Buyrun altta adresini hemen verdim..

Adres: 19 Mayıs Mah. Bayar Cad. Nur Apt. No:53/1 Kadıkoy/İstanbul (Erenköy sinir hastalıkları hastanesinin orada)

Social Media Exchange Website - Likenation

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)