Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Eki 312016
 

2017Günaydın bilokcan, Evet, sonunda kıçımın üstüne oturabildim. Sonunda bi miktar nefes aldım. Her ne kadar hala götümden de solusam, hatta sinirden her hücremden de solusam. Evet efenim sevgili MeLLy benimim’lemiş, la kıçıma şaplak atmazsanız ben naaapaaardım. La benim bi mimim daha vardı neydi ya. Neyse geçelim sorulara beyler bayanlar.

Yeni yıla nasıl ve kimlerle girmek istiyorsun?

Nası mı .I ıh zor soru ,sanırım PTT olayını aşamayacağım ya da arkadaşlarla sahilde 2 tek atıp heytt diye dayılanacağım da eğer hayal etmek serbestse huzur olsun da her yerde girmeye hazırım be hacım. Eller havaya olsun ya da olmasın şööle oh kafa dağıtacağım bi yerde sanırım O’nunla* olmak isterdim.

*O mu kim? Şaşmayın, huzurla olmak;)

Yeni yılda neler yapmak istiyorsun?

Kalabalık bi ortamda ya da ne biliiim güzel bi ortamda, dımtıs mekan da olabiler, son 10’u bas bas bağırarak saymak isterdim. İsterim ulan!


Yeni yıl sence ne demek?

Biraz umut biraz stres biraz neşe… Yooook la herşey aynı, yaşlılığa 1 adım daha!

Yeni yılda ne olsa mutlu olursun?

Siyaset yapmak istemem ama artık hükümet değişse var ya değme keyfime! E bi de bikaç kilo daha versem süpersonik hareketler olur. Kadın milleti işte aklı fikri götü başında yeakyeakyeak.

Yeni yıla dair mesajın nedir?

Mesaj deeel de dua etsek,olma mı?

Allaaaam n’olur şu Kpss’ye giren ve emekleri boşa giden ööretmenlere yardım et. Öss ile mücadele eden yavrucaklara yardım et. Fakirlere sabır ver. İnsanlar artık günü kurtarmasın da az biraz geleceğe bakabilsin, biraz umut ver,sabır ver. Aileleriyle mutlu mesut yaşama şansı ver. Çocuklarımızı koru, onları o pedofil manyağı pezevenklerden koru. Köpeklerimi, kedilerimi arsız ve orossssbuuuuu çocuklu ellerden koru. Askerimizi koru, polisimizi koru. Eğitime ve sağlığa daha mantıklı yatırım yapacak devlet büyüklerini gönder. Düzgün bi millet olmamız için insanıma akıl fikir ver, mantık ver, ne bileeiiim ver ver ver. Senden gelene gözüm kapalı evet!

Özetle, bereketinden ve ihsanından bizleri mahrum bırakma ey Alllaaaam!!!

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar
Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir