Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 282016
 

dream league soccer 2016Çok uzun zamandır kendini güncellemeyen Dream League Soccer 2016 yılı ile birlikte kendini bir yeniledi, pir yeniledi..  Bu yeni sürümü kendileri şöyle tanımlıyor: “Dream League Soccer 2016 her zamankinden daha iyi geldi.. Bildiğiniz futbol mazide kaldı, dünyanın en iyi futbol takımını kurmak sana düşüyor

Oldukça iddialı gelen bu sürümü önce cep telefonuma indirdim (iPhone).. Hani telefon olmasından dolayı ufak görüntü yüzünden pek anlayamasamda kalitesi belli oluyordu..

Biraz evvel iPad`ime indirdim.. Mükemmel geldi bana.. En güzel yanı ise yeni sürümle birlikte Türkçe olarakta oynanabiliyor..

Futbol oynamak ve keyif almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir oyun…

1  2


Oyun bedava olarak oynanıyor ancak satın alım yapıp daha güçlü bir takıma sahip olabiliyorsunuz.. E tabi ben hep derim.. Oyna aslanlar gibi hem sen geliş hemde oyunun gelişsin..

Henüz sadece iOS sürümü var.. Android cihazlar için henüz çıkmadı..

   iOS cihazlarınız için indirin

220 MB Civarındadır..

Oyun Videoları

 

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir