Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Nis 182016
 

Doyumsuzluğun Dibi YokHerşeyden her zaman zevk almasını bilirim.

Minicik bebeykenden bu yana bunu annem öğretti bana.

Şükretmeyi, fazlasını istesem de ortalığı velveleye vermeyip çingenelik etmemeyi. Ulu orta topuklarımı yere vura vura hiç ağlamadım ben bu yüzden. Hani bazı çocuklar vardır ya, benim olacak benim olacak, anne ben onu istiyooom, o benim olacak diye yırtınan çocuklar, işte ben onlardan hiç olmadım.

Her daim omzumda 1 tonluk bi külçe ile büyüdüm, istediğim bişe varsa izin alarak istedim, abartmayım öle efendim’li konuşmadım siz’li iletişim ağını kurmadım annemle ama hep bööle ciciydimDerken büyüdüm, büyürken omuzlarımdaki o yük giderek arttı, artmasından gocunmadım, koymadı bana ama o ciciliği bi kenara bırakıp yırtıldım, hala az’a kanaat ederim ama ööle o benim olacak diye yırtınmam. Yırtılarak genleştim, genişledim. Midesizlik yapmadım, ağzımın ayarını bozdum, yeri gelince adamı itin götüne de soktum çıkardım ama edebi, ahlakı,değerleri unutmadım.

Şimdi bunları niye yazıyo Üsturupsuz.

Uzun süredir milleti gözler oldum, neler yapar, eder, çizer. Herkesin ağzında bi ortam muhabbeti, 2 skindirik conconvari sözler. Milletin hayatı bu sorgulama deme sakın creep, milletin hayatı eyvallah da bu hayatlar benim hayatımla kesişme noktasına yaklaşıyosa, firewall must be activated.


Geçenlerde teyzeolu aramıştı beni, kalacak mekanım yok, sen de takılsam falan filan diye geveledi, e gel buyur dedim, dedim de hangi dağda kurtlar geberdi diye de düşündüm. Beyzademiz her zamanki artizlik tavırlarıyla gele geldi. Feneri nerede söndürdüyse, çaksam yanacak uçacak gidecek o kadar yani. Oturtup 2 kahve yaptık, içti, taam dedik, bu gece bööle gider. Oysa istirahat günümdü ve evet kimseye tahammülüm yoktu, en azından ayak bağına. Değecek insana can feda, değmeyen sktir olup gitsin bi zaamet!

Başladı saymaya sövmeye, dedim hop hop ağır ol. Evet evet benim de ağzım fena bozuktur, skmediğim sıçmadığım kalmadı da bi çizgi var yabaşladı yakınmaya, aman efenim şudur budur, özüne gel diye zorlayınca çıktı:  peder denilen d*mbük bana istediğim arabayı değil, gidip de 2006 model xyz yi aldı abla inanabiliyon mu, gördün mü dürzüyü. Ohanda dedim, derdi buymuş, vay arkadaş dedim vay ki ne vay, la sanki adam almak zorunda, hadi zorunda desek la sanki parayı bu adi köpek kazanıyo, vay arkadaş ben 2 gün önce okula gidecek bilet parasını bulamazken. Sakince dinleyip odama çekildim, en son sen de beni dinlemiyosun herkes aynı, Allaaaım canımı al naraları atıyodu itin arka ayağı.

Minicik şeylerden zevk almasını bilecek insan.

Bütün bunları sabah sabah nereden mi hatırladım. Valla beyin bedava. öl geber ıyk iğrenç.

Sabah eve dönerken iş güçten, ayın sonunu nası zor getirdiğini, 3 çocuğunu da okuttuğunu söyleyen komutanımı dinlerken düşündüm. Koca komutan, 15 yaşından beri asker, lisesini, akademisini okuyan taşşaklılardan, 3 çocuğu var, büyük oğlu Allah’tan bu sene üniversiteyi bitiriyomuş, ortancı da yeni kazanmış, küçük de anadolu lisesindeymiş, hanım da çalışıyomuş da zor diyorduZor olmaz mı be.

Ne diyeyim, kuzen ağzına sıçayım!

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar

Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)