Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Haz 242016
 

Dik Göğüslere Sahip Olabilmek İçin OkuyunuzYersiz duygulara girip çıkıyorum, her biri ayrı bi ağır geliyo.
Oraya buraya çatasım var, mavram bozuk, afra tafra atasım var mk! Bayram mıkmıklarından kurtulamayan ve bayram ziyaretlerini ayrı bi dedikodu kazanı yapan akrabaların da mk!

Akraba gezmeleri sağlık açısından ne kadar yararlı bilmem ama ruhani açıdan resmen matha faka olayına giriyo. Sabır haznesine bi + koyarken, terelelli oluyom falan. Hele de çemkiren teyzelere kıl yumak oluyom. Çayını iç git, sanane bizim kestiğimiz dananın çıkardığı etten. Yağlı yağsız kaygısı taşıyosan git şu götünü göbeğini küçült.
***
Yazmak istediğim biton şey birikti hepsini taslaklara kaydediyorum, bi ara el atmam gerek de oo üşeniyorum resmen. Anam beni doğururken n’aptıysa o günden beri dibe vururken tam sıçıyorum. Hani doğum yaparken sıçan ve çocuğa kakasını yutturan anneler var ya onlar kadar boktan bi durumdayım. Beyne oksijen çok gittiğinden belli, zorlanıyorum. Düşünemiyorum bu aralar.
***
Günde bilmem kaç bin tane yazı okuyorum, hatta günlük 3-4 kitap bitirir oldum, okumuyo, resmen yutuyo gibiyim. Kitaplarla sevişir moddayım, bittikten sonra efor sarfetmiş gibi kendimi çikolataya, şekere, baklavaya verir oldum. E anneme sööledim yapma ev baklavası diye, kim dinler ki. Sonrasında götüm göbeğim diye şikayet edersem ağzıma sıçın. Ahanda yazdım! Yemek yemiyorum gerçi, hastayım, sesim soluğum çıkmıyo, iştahım yok, bakmayın ööle yedim ettim dediğime, kurban etine dokunmadım bile, hatta tek bi kavurmayı yuvarlamadım mideye. Yediğim içtiğim 2 kahve 1 baklava.
***
Feys’ten feyz almaya başladım, hele de milletin duvarına edercesine yazmak, zevk. yeakyeakyeak. Duyguseli bu konuda beni bağışla ama yine yapalım ya ööle zevkli oluyo, emezen hesabı. BLOG DERGİSİ benden bahsetmiş saolsun götüm tavan yaptı, bi bok sandım kendimi falan. Bi de millette hırsla post yazma telaşı var, DizÜstüEdebiyat’ın yan etkileri sanırım, olm durun kendinize gelin falan.
***
9 günlük tatilin bana getirisi yok, aksine götürdüğü şeyler var, yazmıcam işte. Can acısı bu fena.
***
Kendimi kucaklamaya bayılırdım eskiden, kendimi kucaklayamıyorum. Biri beni kucaklar mı.
***
Bayram ziyaretine gelip de bana “alıcı” gözüyle bakan komşu teyzelerin de amk! Alıcı takayım bi yerinize de sizin geldiğinizi görüp kaçabileyim. Kaç yaşındasın evladım, hm mesleğin neydi, oooo G* hanım kızınız da ne büyümüş, ayol bizim Hasan’la tanışsa ya bunlar, haha. La o nası bi gülüş, gören de uzmanlık alanı kerhanede gülüş dersi verme olduğunu sanacak.


Bugün komşu teyzeler geldi, gelmez olasıcalar. Misafirliğin kısası makbuldür anlayışından yoksun teyzehanımlar. Bırbırbır kafa s*ktiler resmen, bütün bakışları bilimum noktalarımda hissettim desem yalan olmaz. Malum muhabbetlere girince, dişlerimi de göstermek istedim, malum koyun gibi dinler bi haldeydim. Bi ara elim ayağım titredi sinirden, zaten asırlık çınar yıkıldı, canım acıyo, koy götüne rahvan gelsin ya! Sahi bu sözü de ne severim de rahvan ne demek.
***
Kendi kendimi parmaklamış gibi hissediyorum, bi yanım ağır aksak ilerlerken bi yanım koşmak istiyo. Saçmasapanım. Anlamıyorum. Orta yaş krizinden çok bahsettim acep harbi var mı bööle bişey. Daa erken olduğu kanaatindeyim, karıştırmayım kafamı. Det.
***
Geçenlerde ilan-ı aşk ederken buldum kendimi. Sonrasında, edepsiz rüyalar gördüm. Anladım ki bu kalben değil, fiziken bi açlıkmış. Utandım kendimden. Utandım valla. Det ben akıllı kızım. N’oluyoz la. Büyük konuşmamak gerek derim ya hep çamur attığım Pumalar gibi olmaktan korkuyorum. TöbepismillahsübanekeAlla. Bi itiraftı geçelim üstünde durmayalım.
***
Nedense Clementine ismi bana hep bööle hoş, zarif bi hatunu hatırlatırdı, ta—ki dedeme aldığım bağsur kreminin adına dikkatle bakınca Clementin. Tek harf de olsa can sıktı, hayallerim yıkılmış gibi hissettim. Hayırdır la.
***
İtalyanca’nın her zaman seksi olduğunu düşünürüm, malum hot Italian guys’ yüzünden, İtalyanca’ya karşı olan sempatim yer yer yoğun bi sapıklığa da dönüşebiliyordu. Çav diye okunan hoşçakal’ın aslında Senin Kölenim olduğunu öğrenince ulu orta ve gereksizce Çav demek istedim. Hatta Nagu’yla Çav Bella muhabbeti ettik. Bundan gari hep Çav. Bendeki farkı fark ettiniz ama di mi, Çav derken daha seksiyim. yeakyeakyeak.
***
Aslında ben kırık dökük bi moddayım.

*Her başlığın post’la alakası olma zorunluluğu yok ya, ama olmasını istiyorsanız, bu yazıyı okurken göğüslerinizi yukarıya doğru dik ve seri hareketlerle iteleyin. Masaj yapın, isterseniz vazelin kullanın, artanı olursa da farklı yerlere kullanabilme ihtimaliniz nedeniyle tercih vazelindir. yeakyeakyeak.

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar

Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)