Sitemizde 15 kategori'de 776 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Nis 302016
 

scr_1-700x393Pek çok kişinin aradığı programların başında gelir Dergi Hazırlama Programları.. Sayıları çok olmamakla birlikte bu tip programlar mevcut.. Ancak kullanım kolaylığı, oluşturulan dergiye eklenebilen metaryellerin çeşitliliği ve oluşturulan derginin kayıt formatı gibi konular işin içine girince bu vereceğim gibisi yok..

Program 30 MB civarında minicik bir boyuta sahip.. Ama böyle ufak dediğime bakmayın.. Devasa işler yapıyor ve tüm olay sizin yaratıcı fikirlerinize kalıyor..

Dediğim gibi hemen hemen her türde dosyayı dergiye import (içeri aktarma/ekleme) edebiliyorsunuz.. Buyrun bakın altta hangi tür dosyaları derginize ekleyebilirsiniz..

scr_1-700x393Eklenebilecek Dosya Türleri

  • Adobe PDF dosyaları
  • Office belge dosyaları (PowerPoint, Word, Excel)
  • Flash filmleri (.flv, F4V, mp4 ve .swf)
  • Görüntü (.jpg, .png, .bmp, .jpeg, .gif vb)

Üstte gördüğünüz gibi hemen hemen her türden dosyayı dergi sayfalarınıza ekleyebiliyorsunuz.. Mp4, swf, flv ve gif gibi hareketli dosyalar derginizde aynı şekilde hareketli olarak görüntüleniyor.. Bu durum derginizin daha interaktif olmasını ve dikkat çekici içerikleri koyabilmenizi sağlıyor..

E peki bunca dosya türü ekleniyorda, kayıt olayı nasıl oluyor? İşte programın diğer bir güzel yanı.. Kayıt formatlarıda hemen hemen tüm bilgisayarlarda, hatta mobil cihazlarda kullanılabilecek formatlarda oluyor..


scr_1-700x393Derginizi web sayfası şeklinde yayınlamak isterseniz html şeklinde kayıt edebiliyorsunuz.. Hatta daha aksiyonel sexi görünsün diyorsanız swf formatında da kaydedebilirsiniz..

Belkide bağımsız, internet istemeyen bir dosya olsun istersiniz.. o zaman derginizi exe formatında kaydedersiniz.

Eğer mobil cihazlar için bir dergi oluşturmak isterseniz iOS yada Android cihazlar için uyumlu şekilde App olarak kaydedebilirsinizde..

Olmadı derginizi komple zip şeklinde kaydeder arşivlersiniz..

Yani işin özü program her türden ortama uygun şekilde oluşturduğunuz dergiyi kayıt edebiliyor.. Siz sadece derginizi oluşturun ve hangi ortamda yayınlayacağınıza karar verin.. Program aslanlar gibi istediğiniz kıvamda derginizi kayıt eder..

Tabi arada unutmadan belirteyim.. CD çıkışı şeklinde de kayıt yapabiliyorsunuz.. Yani CD ye yazdırdığınızda derginizi Autorun`lu oluyor..

Ekran koruyucu olarak kaydedebileceğinizi söylememe bile gerek yok.. Dedim ama söyledim bile.. Demekki ekran koruyucuda yapabiliyorsunuz derginizi..

Ek Ek açıklama da vereyim hemen.. Derginize müzik yada diğer ses dosyalarınıda ekleyebilirsiniz.. Her sayfada ayrı müzik çalacak şekilde yada konuşmanızı ekleyebilirsiniz filan yani..

Buyrun altta bir demo dergi mevcut..

Dergi hazırlamak isteyenler.. İndirin kardeşim.. Meraklanmayın zorlanmayacaksınız kullanımda..

   İndirmek İçin Tıklayınız (Zip şifresi: horozz.net)

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


  3 Responses to “Dergi Hazırlama Programı”

  1. Hazırladığımız bu dergiyi çıkarttırabiliyomuyuz?

  2. bir aralar kısa dergi yapıp paylaşıyordum. ben de bu programı kullanıyordum. kesinlikle tavsiye ederim.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: