Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 232016
 

Cinsellik Evliliğin Bel KemiğiGeçenlerde arkadaşlarla konuşuyorduk. Konu her kadın muhabbetindeki gibi erkek-kadın ilişkilerine, aldatmaya geldi. Aynı lafları söölemekten gına da gelse, damağımda kusmuşum da bööle mide suyum acımsı tat bırakmış gibi de olsa bildiğimi okumaktan da çekinmedim.

Evlilik denilen kuruma saygım sonsuz olmakla birlikte, evlilikte herşeyin sevgi, saygı, hede hüde olmadığını, aslında evliliğin cinsellik üstüne kurulduğunu söyleyince amanın resmen ağzıma sıçmak için sıraya girdi haspalar, hala neden kurum dendiğini de bilmiyorum, kurum denince aklıma atamalar, tebliğ edilen yazılar, özlük hakları falan geliyo.

Evlilik benim hayatım boyunca cesaret edemeyeceğimi düşündüğüm olaydır. Evlenmek isteme nedenim, düzenim belli olsun kaygısıdır ama hadi gel lem evlenelim deseler, ı ıh götüm götüm kaçarım. Bu yüzden evlenenler, gerçekten severek evlenenler, saygımı sonsuz kez hak edenlerdir. Yine de bana göre evlilik yasal seks yapabilmenin farklı bi halidir. Şimdi biri gelip de bana cinselliğin evlilikte önemli olmadığını daha doğrusu evlilikte cinselliğin büyük yerinin olmadığını söölerse sktiri basar, götümle de gülerim. Ancak cinsellik sayesinde, karşımızdakine sabrımız artsa da saygımız azalmaktadır ne acı ki.

Cinsellik Evliliğin Bel KemiğiHatun kişisi alışveriş delisi, er kişisi de misafir delisi olabilir. Her ikisi de karşı tarafı anlamayabilir ve birbirlerinden nefret edecek seviyeye gelebilir. Bundan sonrasında cinsellik işin içine girer ve bi anda nefret şiddetli ve dolu dizgin bi sekse dönüşür. Yalan mı. Sosyal dürtülerimiz de evliliğimiz de seks sayesinde düzelir. Cinsellik evliliği kurtarmıştır.

Kurtarmadığı zamanlarda ne olur!

Evden uzaklaşmalar, başka kadınlarla, başka erkeklerle ilgilenmeye başlamalar, aldatmalar.


Şimdi doğruya doğru kadınlar da erkekler kadar çok aldatıyo. Fiziken olmasa da ruhen oraya aldatıyo. Ancak kadınlar erkeklere göre cinsel dürtülerini daha rahat kontrol edebiliyo, erkekler ise bu konuda sınıfta kalan taraf. Buna rağmen, başkalarıyla ilişkiye giren hatun fahişe olurken, erkek her zamanki gibi gücünü skinden almakta. Kadınların fiziksel zayıflığından yararlanmayı erkeklik sananlarda kadınları sindirmeye devam etmiş, e kadına da kocam o benim, başarısında benim de payım vardır elbet diyerek avunmak kalmıştır. Tarihe bakınız, hep başarı erkeklere ait gibi görünse de, Kurtuluş Savaşı’nda cephe arkasında askerleri ayakta tutan anaları unutmamak gerek!

Meydanı boş bulan erkek,erkek olmanın verdiği gazla soğukta titreyen, şiir yazan, kadının peşinde koşan bi kahramana dönüşmüştür. Oysa tek derdi skidir! Kadını bellediği hatunla evlenip toplum gözünde de vay aslanımmm bee diye anılmak istemiştir. Bencil herif gitmiş yerine kahraman gelmiştir. Kendisine meşru kadını elde ettikten sonra da yeni cinsel hazlara açık hale gelmiştir ve evlilik cinsellik için bi set, cinsellik de evlilik için bi şart olmuştur.

Vay amk!

Kadınlar bu konuda daha tutarlıdır aslında. Tabi her hatundan bahsetmiyorum! Bazıları bildiğin göt! Aşüftelikte sınır tanımayanlarını tanıdım. Orgazmdan önce de sonra da aynı duygulara, dürtülere sahip olabilir. Yıllardır önlerine kurulan setleri kırmayı kendilerine yakıştıramadığından mıdır yoksa anneliğe layık olabilmek adına mıdır nedir 2.erkek fikri genelde onlara kusmuk yemek gibi gelir, yineliyorum, her kadın için geçerli değil! Oysa erkekler 2. hatta 3.hatunu isteyebilir, hatta hepsini aynı anda isteyebilir. Ne de olsa erkektir ve ski hepsine yetecek kadar güçlüdür.

Cinsellik Evliliğin Bel KemiğiSkene kadar körkütük olan erkek nedense karısını aldattıktan sonra pişman olmaya başlar, belki aklına kızı gelir belki de yıllardır fedakarlığıyla gurur duyduğu eşi. Ama pişman olduğunu da yediremez, kendine bile itiraf edemez. Bokun içinde sürüklenir de durur. Sonrasında herşey su üstüne çıkınca karşısındakini suçlar, cinsellikten dolayı değil de aşkı bittiği için aldattığını sööler durur.

Oysa cinsellik tek taraflı değildir, hatunu kıvama getirmek de erkeğin elindedir, her zaman fedakarlık hatundan beklenemez, e hatun da kendini kasmayacak, yeri gelince biraz da orosbu olmayı bilecek. Hani derler ya mutfakta aşçı, yatakta orosbu! Tabi bu erkeklerin ya da kadınların aldatmalarını mantıklı bi yola sokmaz!

İşte bööle boktan bi dürtüdür cinsellik!

Varlığı da yokluğu da dert gibi.

Tabi eşi aldatmasın diye kılıktan kılığa giren hanımları da gördüm, tanıdım. Sırf onlar için kendini maymun etmeye de gerek yok. Ama çaba sarf etmek gerek!

Kim ne derse desin, evliliğin bel kemiğidir cinsellik!

Fasa fiso gerisi.

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar

Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)