Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Oca 062016
 

2016-01-06_19-00-37Şu yandaki resim bir videodan alınma.. Facebook`taki arkadaşlarımdan su vermiş.. Eee ne var bunda demeyin.. Çünkü bu video günümüzde etrafımızda gördüğümüz hatun kitlesinin aslında bir nevi öngörünümü..

Bu videodaki gibi olanlarda var, bundan daha az yapanlarda.. Ama genel anlamda %90`lık bir hatun kitlesi makyaj olayına mutlaka giriyor.. Ve sanıyorlarki güzel oluyoruz..

Bilindik bir pazarlama yöntemi vardır.. “Ürün ne kadar güzel ambalajlanır ise o kadar satar.. ” İşte kadınların makyaj olayınada ben bu şekilde bakıyorum.. Ambalajın süslenmesi.. Kötümü peki bu? Durumu göre değişir.. Ambalaj açıldığında (makyaj silindiğinde), güzelliğini muhafaza ediyorsa sorun yok.. En azından erkek bakış açısına göre.. Ancak yazının başlığında dediğim gibi “Çarşıda Muz, evde Lahana” ise işte sana bir numaralı sorun..

Güzel bir hatunun bana göre makyaja ihtiyacı yoktur.. Diğer erkek arkadaşlarımla bu konuyu konuştuğumuzda da hepsinin görüşü aynı.. O zaman burdan şu çıkıyor “Demekki makyaj yapan hatunun kendine özgüveni yoktur ve kendindeki beğenilmez yanları gizliyor..” Ne kadar çok makyaj yapmışsa, o kadar çirkinlik abidesi demektir o hatun..

Günümüz hatunları “bakımlı olmayı” makyaj yapmak sanıyorlar.. Oysa bakımlı kadın bambaşka bir şeydir.. Erkeklerin gözünde bakımlı kadın nedir kısaca anlatayım..


 • Mis gibi sabun kokan hatun candır.. Emin olun erkeklerin gözünde bilmem kaç liralık parfümlerden çok daha etkili ve çekici gelir..
 • Tadında ve gözle uyumlu göz kalemi candır.. Gerisi tırt pırttır.. Göz etrafına sürülen kat kat boyalar (özellikle koyu ise ve akma modunada girerse) inanılmaz itici ve tu kaka dır..
 • Dudaklara sürülen dozunda parlatıcı candır. Öpülesi hisler uyandırır.. Gözler alınamaz o dudaklardan..
 • Olmayan göğüsleri 80-90`a çıkaran sutyenler hayal kırıklığıdır.. Anlık olarak çeker ama sonrası hüzündür.. Ne yapmak gerek bilmiyorum ama “Neysem oyum” felsefesi burada harekete geçmeli , bence.. Zira olmayan göğüs hayal kırıklığındansa, hatunda olması gereken özgüvene etki etmiyorsa, diğer güzel yanları ile hareket ediyorsa candır, çekicidir, number one`dir..
 • Tırnaklar parmak ucunu az geçiyorsa süperdir.. Daha uzunu “iğğğ” modudur.. Hele üzerine kırmızı, siyah yada benzeri renkli ojeler sürülüyorsa “kapı açık arkanı dönde çık, yada hadi bir sex yapalımda sonrasına bakarız” modudur.. Sonuçta erkeğiz ve her durumda sexi severiz.. Sonrasını düşünmeden olaya girer ve iş bittiğinde o anda ne görüyorsak ona göre davranırız.. Burdada gene “sade hatun candır” sonucu çıkıyor tabiki..
 • Surata sürülen allık, pudra, fondeten vs. vs. öğğ modudur.. Sürülmüşse “demek suratta bir sorun var” hissi uyandırır.. Hele birde yanak altlarında filan sınırı belli oluyor ve altla üst arasında fark belli oluyorsa yandı gülüm keten helva.. Elmacık kemikleri üzerine sürülen allık le güzel olduğunu sanan hatunlar ayrı bir vaka zaten.. Suratında kıl olmayan (bıyık, sakal vs) hatun capcandır.. Sonuçta insanız kılda çıkabilir; ama buna gerekli işlemi yapmıyorsan o zaman ortalarada çıkma bilader!
 • Çok ince kaşlar iticidir.. Hele birde komple alıp boya yapanlar varki öğğğ ötesi.. Töbe bismillah korkutucu oluyorlar..
 • Bacaklarda da kıl olmamalı.. Bakımlı hatunun en büyük göstergelerinden biridir.. Kıllı ben gibi bir hatunla nabican bilader! Saç haricinde kıl iticidir.. Bir dönem bir hatunla çıkıyordum.. Göğüs ucunda kıl görmüş ve hızlı bir şekilde terk etmiştim ortamı.. Çok iticiydi be..
 • Kulaklara takılan çok fazla küpe ve sallanan uzun küpeler iticidir.. Hani söyle kulağa yapışan sade bir küpe candır..
 • Hızma candır ve çok çekicidir.. Tıpkı ayağa takılan halhal gibi.. Mutlaka olması gerekenlerdendir gibi bir durum..
 • Dile delinerek takılan takılar çok ama çok iticidir.. Aynı şekilde dudağa yapılanlarda.. Göbek bir nevi idare eder..
 • Boya ile iyice incelmiş, yıpranmış saçlar beter ötesi etkiye sahiptir.. Bir dönem yine bir kız arkadaşım saçlarını kınalardı.. Kınanın beslediği saçlar dolgun ve inanılmaz güzeldi.. Bayılırdım ondaki kına kokusuna.. O yüzden en uzun süren ilişkim olmuştu.. Saçlarınızı renkli (kırmızı, mavi vs.) boyuyorsanız ilk aşamada ilgi çeker ama ilerleyen zamanlarda ciddiye alınmamanıza sebep olur.. Topuz yapan hatun candır.. Bunuda belirmeden geçmiyeyim..
 • Uzun topuklu, apartman topuklu ayakkabılar yerine göre iyidir.. Ancak sürekli her yerde giymek abesle iştigaldir ve çok çekici değildir.. Özelliklede kot pantol altına giyilen küt yüksek topuklar çok ama çok çirkin.. Helede boyu kısa, bacaklar kısa ise “puuu senin sıfatına” tepkisi alır içten içe..

Şimdi bu yazıyı okuyan pekçok hatun “Sanki sana süsleniyoruz.. Sanane.. hem biz kendimiz için yapıyoruz, erkekler için değil.” diye düşünecek yada söylenecekler.. E bende böyle düşünenlere yazmadım zaten.. Oldukça tecrübeli bir erkek gözü ile hatunların itici yanlarını yazdım.. İster üzerine alınır kendine adam gibi çeki düzen verirsin, ister sayfanın üstündeki çarpı (X) işaretine basar bu sayfadan çıkarsın.. Kimse sana zorla oku ve uygula demiyorki..

Sonuç itibarı ile mümkün olduğu kadar az makyaj yapan hatun süper, düper hatta hüper bir şeydir..

Peki bu yazıyı neden yazdım.. Çarşıda aldım muz, eve geldim lahana nerden çıktı.. Buyrun alttaki videoyu izleyin.. İşte bu video bu yazıya sebep oldu..

Makyajın Gücü Adına

Makyajın Gücü Adına

Posted by web.tv on 4 Ocak 2016 Pazartesi

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir