Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

May 222016
 

calibreArtık internet hayatımızın her anında.. Mobil cihazlar ile birlikte olmazsa olmazlarımız arasına girdi.. Bununla birlikte E Kitaplarda yerini ufak ufak almaya başladı yerini.. İşte Calibre laptoplar, masaüstü bilgisayarlar için bu alanda en iyi program.. Üstelikte bedava..

Sayamıyacağım kadar fazla özelliği var.. Türkçe desteği olması ise balı kaymağı konumunda.. Hani böylesi sıra dışı bir programın bedava olması ise inanılmaz.. Açık kaynak kodlu olarak dağıtılan programın bu kalitesi ile ilerki dönemlerde paralı hale gelmeside mümkündür tabi.. Paralı bile olsa alıp kullanılabilir.

  • Özelliklerden Bazıları:
  1. E Kitap dönüşümleri kolayca yapılabiliyor.. Çokta kolayca ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor bu.. PDF bir kitap Epub haline kolayca dönüştürebiliyor.. Yada tersi yapılabiliyor..
  2. Normal bir kütüphane gibi E Kütüphane oluşturabiliyorsunuz.. Kütüphanenizi istediğiniz gibi düzenleyebiliyor, kütüphanenizdeki kitapları okuyabiliyor, kitaplarınızda kaldığınız yerleri işaretleyebiliyor, hatta kitaplarınızda hoşunuza giden bölümleri normal kitaplardaki gibi altını çizebiliyorsunuz..
  3. İnternette hoşunuza giden siteleri yada yazıları E Kitap haline dönüştürebiliyorsunuz. Bu şekilde kendi E Kitaplarınızı oluşturup, sonradan okuyabilir yada başkalarına verip okutabilirsiniz.
  4. Hemen hemen tüm formattaki resimleri ve yazı türlerini destekler.. Yani text, word, excel ne varsa bunları e kitapta yapabilirsiniz..
  5. Programın yeni sürümleri çıktıkça otomatik güncellemeleri sizi uyararak kendisi alır ve kurar.
  6. Hemen hemen tüm işletim sistemlerini destekler.. Buna Android, iOS gibi işletim sistemleride dahildir.
  7. Almak istediğiniz kitapları en uygun fiyata nereden bulursunuz Calibre bulabiliyor size.. Dünyadaki hemen hemen tüm kitap satış siteleri var aramalarında..

Alttaki videoda kendi sitesindeki tanıtımı vardır..

Alttaki videoda ise bendeki genel görünümdür..

İlgili Video

Çok fazla özelliği gösterememiş olsamda genel anlamda fikir sahibi oldunuz sanırım..

Buyrun indirmek için alttaki butona tıklayınız.. Bu buton horozz.net`ten indirmenizi sağlar..

Sitesinden indirmek isterseniz mavi butona tıklayınız..

   Calibre İndirmek İçin Tıklayınız

   Kendi Sitesinden İndir

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir