Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 262016
 

nazarBüyü İslam dini ve diğer tüm büyük dinlerde yasaklanmış bir işlemdir.. Dini inançlara göre küfr ile eş değerdir.. Hz. Muhammed (S.A.V) “Allah büyü yapanada, yaptıranada lanet etsin” diyerek özetlemiştir durumu..

Büyü cinlerin yönlendirilmesi, kullanması ile yapılır.. İnsan üzerinde pek çok etkileri vardır büyülerin.. Peki büyü yapıldığı nasıl belli olur?

Vesvese, evham, daraltı, dalgınlık, kararsızlık, endişe, huzursuzlu,k bunalım, tıpbi olmayan devamlı baş agrıs,ı aşırı devamlı korku hali, geceleri korkmak, korkulu rüyalar görmek, uykuda sıçramak, dişlerini sıkmak veya gıcırdatmak, karanlık yerlerden korkmak ve bakamamak, yanlız kalamama, ibadet isteği olmaması, ibadet yapamamak, namaz kılarken veya kuranı kerim okurken sıkıntı basması, çabuk sinirlenmek ve hemen pişman olmak, aşırı kısmetsizlik, çabuk eşinden boşanmalar veya nişandan dönme, tıpbi olmayan nefes darlığı/çarpıntı/ellerde/ayaklarda uyuşma – yanma, hep kötü düşünceler besleme, rüyalarda kötü yaratıklar ve tuhaf varlıklar görme, kedi köpek yılan ve farklı ürkütücü rüyalar görmek, durduk yere karın ağrısı ve şişmesi, vucudunda karıncanmalar, sanki bişey yürüyormuş gibi hissetme, birileri sizi takip ediyor hissine kapılma, bir karartının geçtiğini farketme, bayılma, gaibden sesler duyma, hep iç sıkıntısı ve huzursuzluk, durduk yere aşırı can sıkıntısı, ağlama hissi gelmesi, sanki kötü bişey olacakmış gibi hissetmek, sabahları uyandığında üzerinizde ağırlık olması ve hiç bir iş yapma isteği olmaması, hep karamsarlık bilinen belirtilerdir..

Büyüden kurtulmak için diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeplere yapışmak gerekir. Bunlardan bazıları şunlardır.

Sabah-Akşam okunması ve yapılması gereken bazı sureler vardır onlar okunduğu zaman yapılan büyü sizi etkilemez..

MESALA: Sabah ve Akşam 7 Ayetel Kürsi 7 Felak 7 Nas sürelerini okunması durumun da Allah’ın c.c izniyle büyü sizi tutmaz. Tabiki bunu devamlı yapmak gereklidir. En doğrusunu Allah c.c bilir. Etrafınıza dikkat etmek insanların sizi kıskanmaması için çabalamak (Elinizden geldiğince) şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek gibi. vs. Devamlı Allah teala zikri ile meşgul olmak, Allah c.c zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz.

Yapabilecekleriniz
Bir miktar suya Ayet-el Kürsi – İhlas-ı Şerif – Nas ve Felak surelerini okutmalıdır. Büyü yapılan veya yapılmış kişiler kimse bundan 3 yudum içmeli kalan su ile gusletmelidir.

-) Sedir ağacın yeşil yaprağından 7 aded iki taş arasında ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Ayet-el Kürsi – İhlas-ı Şerif – Nas ve Felak sureleri okunursa. Bu sudan 3 yudum içilir geri kalanla da üstüne su ilave edilerek gusledilebilinir.

-) Üç kere salavatı şerife okunmalı sonra 7 Fatiha – 7 Ayet-el Kürsi – 7 Kafirun suresi – 7 İhlas-ı şerif – 7 Felak – 7 Nas sureleri okuyup kendi üzerine veyahut hastanın üzerine üflemelidir. (Bunu evinizde de yapabilirsiniz) Bu yazmış olduklarımı tekrar okuyup hastanın odasına yatağına evin her yerine köşesine üflemelidir. İnşaallahü Teala büyüden kurtulur.

-) 7 Fatiha suresi – 7 Ayet-el Kürsi – 7 Kafirun suresi – 7 İhlas suresi – 7 Felak – Nas sureleri okunup hasta olana üflenirse bütün afetler dertler için ve sihir-nazar için iyi gelir. Tuz üzerine okunup suda eritilerek içmek şeklinde de olabilir.

-) Bir kimse sabah Akşam Bakara suresinin başından 4 ayet ve Ayet-el Kürsi ile Ayet-el Kürsiden sonraki iki ayeti ve Bakara suresinin sonundaki 3 ayeti okursa evine şeytan giremez. Mecnunun delinin üzerine okunursa iyi olur biiznillah. “SİLSİLE-İ ALİYYE”

-) 25 Kere Estağfirullah denir. Sonuncusunda ve etübü ileyh’e kadar okunur. Sonra 11 Kere İhlas – 7 Kere Fatiha-ı şerife – 33 Kere “ALLAHÜMME SALLİ VE SELLİM ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED” Okuyup sevabı Peygamber Efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ruhlarına ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük alimlerin isimlerini söyleyip bu büyüklerin ruhlarına hediye edilir.Bunların hürmetine şifa vermesi için Allahü Tealaya dua edilir. Her sabah-akşam böyle duaya devam edilir.

-) “AYAT-I HIRZ-I OKUMALIDIR…” Ayat-ı Hıfz Şu Sure ve Ayetlerdir “……

1- Fatiha suresi-Bakara 1-2-3-4-5 ve 163-164 ve 255-256-257- ve 285-286 – Al-i İmran – 18-19 ayetten sadece “İNNEDDİNE İNDELLAH-İL İSLAM” kısmı Al-i İmran 26-27 Al-i İmran 154 – En’am 17 – A’raf 54-55-56 – Tevbe 51 Tevbe 128-129 – Yunus 107 – Hud 56 – İbrahim 12 – İsra 43 – İsra 110-111 – Mü’minun 116-117-118 – Ankebut 60 – Rum 17-18 – Fatir 2 – Yasin 83 – Saffat 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 – Saffat 180-181-182 – Feth 27-28-29 – Rahman 33-34-35-36 – Hadid 1-2-3-4-5 – Haşr 21-22-23-24 – Cin 1-2-3-4-5-6 – Buruç 20-21-22 İhlas – Felak – Nas suresi.


Abdest alınıp 7 İstiğfar ve 11 salavat okunup hastanın sıhhatine niyet ederek güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra günde iki defa hasta üzerine okunmalı (Her ayet okunduktan sonra hastaya üfürülmelidir) şifa buluncaya kadar (Kırk gün kadar) devam etmeli Her okuma bittikten sonra sevabı Peygamber efendimizin ve Behaeddin Buhari-Ahmed Rifai ve İmam-ı Rabbani hazretlerinin ruhuna hediye edilmelidir. Bir nüsha da yazılıp hastaya yanında taşıttırılırsa hastayı sihirden-büyüden-nazar deymesinden korumuş olur. Muradı hasıl olur Tesir etmesi için.

Peygamber Aleyhisselamın üç türlü ilaç kullandığı bildirilmiştir. Kur’an-ı Kerim veya dua okurdu. Fen ile bulunan ilaçları kullanırdı. Her ikisini karışık da kullanırdı (Mevahib) Kur-an –ı Kerimin ve dua-nın tesir etmesi için bazı şartların ğözetilmesi lazımdır. Okuyanın veya yazanın ve hastanın buna inanması-hastanın Zararlı olan gıdalardan şüpheli ilaçlardan pehiz etmesi-sıcaktan ve soğuktan sakınması lazımdır. Okuyan kimsenin İ’tikadinin bozuk olmaması haram işlemekten kul hakkından sakınması haram ve habis şey yiyip içmemesi gerekir.

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: Allah’ı unutarak gafletle edinilen dua kabul olunmaz (Tirmizi)

Dua bazı ilaçlar gibidir. Allahü Teala dilerse tesir eder yani tesirini Allahü tealanın verdiğine inanmalıdır. Bir diğer hadis-i şerfte de şöyle buyurulmakta. Dert ve bela gelince Hz Yunus’un duasını okusun Allahü Teala o okuyanı muhakkak kurtarır.

DUA ŞUDUR :LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ-ZALİMİN “ ( Hakim) (“ LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAH “ DA OKUMAK 99 DERDE DEVADIR. BUNLARIN EN HAFİFİ SIKINTIDIR.) – HAKİM- “ ALLAH İSTİĞFARA DEVAM EDENİ HER SIKINTIDAN HER DERTDEN KURTARIR UMMADIĞI YERDEN RIZIKLANDIRIR.

Büyünün insan üzerindeki etkileri nelerdir?

Büyü, büyücünün insan bedenine cin musallat etmesi olduğuna göre, cin musallatı ile aynı anlamı ifade eder. Büyü belirtileri ile cin musallatı belirtileri hemen aynıdır. Kendimize büyü yapıldığını veya olduğundan şüphe ediyorsanız bunu anlamak için aşağıdaki büyü belirtilerinden en az üç beş tanesini yaşıyorsanız yaşıyorsanız üzerimizde büyü olduğunu anlarız. Ancak “Büyü nasıl anlaşılır” bölümündeki ayet ve duaları da okuyunuz; içinize sıkıntı,daralma, okuyamama gibi durumlar da olursa, o zaman büyü olduğu anlaşılır. Yani büyülü olduğunuz kesindir. Büyülü bir kişi ; fiziksel, ruhsal ve uykusunda olumsuz durumlar yaşar. İnsanın bedenine cin musallat olması (girmesi) beş halden biriyle olur:

1- Büyücünün göndermesi. Büyü, büyücünün insan bedenine cin musallat etmesidir.
2-Cinler kendi istekleri ile insan vücuduna girebilir.
3- Ruh çağırma:  Bazı kişiler kahve fincanı veya meşrubat kapağına üç beş kişi parmaklarını basarak ruh çağırırlar. Bir süre sonra kollarında bir uyuşma belirir. Burada gelen ruh değil cinlerdir. Yani insanın bedenine girerler. Ruh çağırmanın aslı cin çağırmadır.
4- Ne olduğu belli olmayan zikirleri çekmek: Bazı kişiler de kaynağı bilinmeyen zikirleri çokça çekerler. Bu zikirler de insan vücuduna cinlerin girmesini kolaylaştırır. Zikrin en iyisi Kur’an okumak veya “Lâ ilâhe illâllah” zikridir.
5- Allah’u teala Kur’an’ı Kerim’de:”Ve her kim Rahman’ın uyarısına gözlerini kapatırsa, biz ona bir şeytan musallat ederiz ki, artık o ona arkadaş olur.” (Zuhruf;36)

Ayeti kerime açıktır. Allah’ın emirlerini yerine getirmeyenlar, cin-şeytan musallatına ve büyülenmeye açık hale gelirler.

Büyücü, insana cinleri musallat ettikten sonra; o kişide büyü belirtileri başlar. Büyü insan üzerinde etkiler gösterir. Büyülü insan bir takım sıkıntılar yaşamaya başlar. İşte o zaman üzerimizde büyü olduğunu anlarız. Üzerinde büyü olup olmadığını daha iyi anlamak için aşağıdaki belirtilerden bazılarını yaşamalısınız.

Büyü belirtileri ,büyünün etkileri, kendisine büyü yapılmış olan bir insan; ruhsal, fiziksel ve uykularında sıkıntılar yaşar. Bunlara büyü belirtileri veya büyü etkileri denir. Büyülü kişi aşağıdaki bu belirtilerin hepsini yaşamaz. En az 3-5 belirtinin yaşanması o insanın büyülü olduğu yani içinde cinlerin olduğu anlamındadır.

UYKUDA GÖRÜLEN BELİRTİLER:

 • Uykuda dişlerini gıcırdatma, sayıklamalar, korkarak uyanmalar.
 • Rahatsız edici rüyalar görmek. Çirkin suratlı kişi ve hayvanlar görülür.
 • Rüyada tanımadığınız kişilerle konuşulması. Onların size yapmanız için talimatlar vermesi.
 • Uyur gezer olmak gece yataktan kalkılır şeytan birtakım işler yaptırır. Sabah kalkıldığında yaptıklarınızı hatırlamazsınız.
 • Uyurken göğsünün üzerine birinin oturması (Karabasan) yanındakine bile sesini çıkaramamak. Elini kolunu oynatamamak.
 • Rüyada, denizde, su üzerinde, kan gölünde yürümek, pis harabelerde gezmek.
 • Rüyada, aşırı uzun veya kısa boylu kimseler görmek.
 • Rüyada, sıklıkla veya ara sıra cinsel ilişkiye girmek ve/veya sabah kalkıldığında gusül abdesti almak ihtiyacının görülmesi.
 • Kötü bir rüya sonrası kalkamamak,elini kolunu kıpırtamamak.
 • Rüyada havada uçmak, alçak veya yüksek yerlerden düşmek.
 • Uykuda geçmişi ile ilgili hatırlamak istemediği olayları sıklıkla görmek.
 • Uykuya düşkünlük. Kendini istediği kadar zorlasın devamlı uyumak istenir. Yeteri kadar uyuduktan sonra bile gün boyu bitkinlik, yorgunluk ve halsizlik yaşanması uykusuzluk çekme, Derin uykuya dalamama, yorgun yatılır yorgun kalkılır.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


  One Response to “Büyü Belirtileri ve Bozma”

 1. Sahaser anlatımlar

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: