Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Kas 162016
 

bir-genc-kizin-dizi-drami-amkİmdat çağrıları yükselirken bu evden,kurtarın ulan beni! Delirmiyom, delirmicem, delirmicem evet ya. Annem. Ah annem, benim annem, bahtı kara annem, melek annem, cadı annem, manyak annem, dertli annem, garip annem ama şu an resmen delirten annem!

Bilmem sizin anneniz nası ama benim annem tam bi dizi manyaaaağıııı! Hele de salya sümük ağlayayım, zırlayayım dizilerine hasta hasta. Evet, annem hasta. Gereksiz yere insanı hüzne sürükleyecek kadar, bööle manic-depresif yapacak kadar.

Hani kanalın birinde Küçük Kadınlar, hayır, Güççük Orosbuuuu’lar dizisi var ya, onun manyaaağı. Hayır, manyağından daa da öte bişi. Durduk yere oturuyo saatlerce, tekrarını ve hatta internetten de yeniden yeniden izliyooo. Bırak kadın naparsa yapsın, kadıncağıza bulaşma demeyin. Yau naparsa yapsın da neden bööle zır zır ağlıyo. Bi ara bööle hıçkırık, yutkun(a)ma(ma) sesi duydum, eneee bi baktım, anam. Suratı olmuş domates, burun kocaman, gözler şiş, dedim noluyoz, biri mi öldü, bi de baktım ki ekranda o herkese vermeye hazırım ama masumum ayaına yatan aplalardan birisi intihar mı ediyo, anasının ruhu kızını koruyo mu bööle bişi. Alllaaaaam sana geliyom dedim ve çemkirdim. Anneme kızdıktan sonra içimden fırtınalar, kasırgalar geçip gidiyo ama napiiim nedir bu mazosado hareketler mama!


Sonna koptu mu bi vaveyla. Vay efenim o kızlara bakacakmışım anneleri ölmüş ama hala annelerini seviyolarmış şu bu. Vay amk, o kızlar yüzünden anne sevmeyen kız etiketini de yedik, süper la. Kan beynimden anüsüme kadar akışkan hale geldi, sonra geri döndü, devir daim’le, gaza dönüştü, ossuruk halinde şu an çıkış emrini bekliyiii.

Hayır, şimdi annem bu kızlara ağlıyooo zırlıyo ya, ben şimdi anneme gelsem anne ben verdim, oooh hem de adam evliyken, ama öncesinde de kaç kişiye oooo desem. Ya da anne ben 55 yaşında bi herifle parası için evlencem desem nolur? Orosbuuuu diye damga yerim bi de evlatlıktan reddedilirim falan. Ama annem bunlara ağlıyooo. Ağlamak tabee normal bişi de bu ne la? Ayyy dellendim gari.

Dizi bitti ooooh diyodum ki annem elindeki kumandayı şahlandırdı ve başka bi dizi açtı.

Oh my GOSH!

Sanırım bu Tanrı’nın ben için hazırladığı başka bi sınav.

Ses etmicem etmicem de bakem bu ızdırap ne zamana kadar sürer. İmdat el sabır!

Rtük Rtük duy sesimi, şu zırlamaları kes de zaten yerle bi olan morallere can ver!

Blogda Oku
11 Aralık 2010 Cumartesi

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar
Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir