Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Mar 212016
 

Biliyormusun

Ne kadarda güzelsin değilmi? Uzun uzun yada kısa saçlarını şekilden şekile sokuyorsun.. Makyaj yapıp cicilerini çekiyor üstüne ve çıkıyorsun dışarı gezmeye.. Havalar hep bin beşyüz  yanıma geldiğinde..

Konuşurken gülücükler atıp ne kadarda kendinden emin davranıyorsun.. Zaman zaman kendince tafralar yapıp adına “Naz” diyorsun.. Benim gibi onlarcasının üzerinde gözleri.. Bu senin kendinden emin olmanı sağlıyor..Hani “sexi” diye bir tabir varya; işte o şekilde bakıyor, gülüyor, giyiniyorsun.. Bunca ilgi, bunca herşeyini “tamam” denilmesi seni olmadığın biri haline sokuyor..

Hani dışardan bakıldığında erişilmez biriymişsin gibi görünüyorsun çok zaman.. Kendini yalanların ile kandırıp, benide kandırdığını sanıyorsun ya; üzülüyorum sadece bu haline.. Oysa ben senin hakkında senin bilipte öyle pekte kendinde hiç göstermediğin çok şeyi biliyorum.. Sen sadece benim bilmediğimi sanıyorsun..

Ben senin hakkında neler biliyorum biliyormusun?

Sende benim gibi etten kemikten olmasın.. Belki vücut hatların farklı ama, bu farkların var diye beyninin bende hayranlık uyandıracak kadarda iyi çalışmadığını biliyorum.. Sadece farklı vucüt hatlarının bende hayranlık değil, becerme dürtüsünü uyandırdığını biliyorum.. Hani sen dekolte giyiyorsun ve ben bazan sana “yapma” diyorum ya.. İçimdeki şeytan bambaşka şeyler için dürtüyor beni.. Et parçası olmaktan öteye gidemiyorsun benim için o zamanlarda..

Hani sen böyle havalı havalı dolanıyorsun ya.. Ben senin tuvalete gidip sıçtığınıda biliyorum, osura osura kokutarak.. Burnundan sümük çıktığınıda, terlediğinde koltuk altlarından özellikle kokular yayıldığınıda.. Parfümleri, deodorantları sıkça kullanmanın sebebinin kendini sürekli daha iyi kokman gerektiğine inandırdığından sıktığınıda biliyorum.. Tırnaklarını uzattıp saçma saçma boyalar sürdüğünde güzel olduğunu sanıyorsun ya hani; yok olmuyorsun güzel.. Bilakis iğrenç bir hal alıyorsun.. Ben bunu biliyorum ama sadece seni kırmamak için söylemiyorum..


Biliyormusun? Ben senin her ay kan döktüğünüde biliyorum.. O dönemlerinde pis pis koktuğunuda.. Ağrılarını fazlası ile çektiğinide.. Göğüslerinin sertleşip dokunulmaz hal aldığınıda.. Hani sen çok şeyin farkında olmadığımı sanıyorsun ya, yanılıyorsun.. Seni senden daha iyi tanıdığımın farkında değilsin..

Aslında çekilir bir canlı değilsin onuda biliyorum.. Çenen hiç durmuyor ve hiç olmadık anlarda bozuk psikolojini ortaya döktüğününde farkındayım.. Kendinden başkasını düşünmediğinin, yalanlar söylediğininde farkındayım.. Sadece gülümseyerek bakıyorum bu haline.. Ne kadar aciz bir canlısın diye..

Hani sen erkeklerin kadınlar kadar aşk canlısı olmadığını, sadık olmadıklarını söylüyorsun ya.. İşte bunu söylediğin zamanlarda ne kadar “salak” olduğunu düşünüyorum.. Kaç tane kadın gördün sen aşkı için bir başkasına zarar veren? Oysa aşkı için en olmadık işler yapan binlerce erkek gösteririm sana ben.. Benim komiğime giden ise sadece senin aşkı bildiğin, benimse bu konuda eksik olduğumu düşünmen..

Takıp takıştırıp dolanmaya çıktığında dışarılara; aslında o kişinin gerçek sen olmadığınıda biliyorum.. Kendini süslü bir pakete koyup takıldığın yerlerde kendince bir yer edinme çaban olduğunuda biliyorum bunun.. Oysa evinde öyle olmadığınıda.. Ailenin, kültürünün göründüğün şekil olmadığınıda.. Olduğun gibi görünmeyip, göründüğün gibi olmayaçalıştığınında farkındayım..

İşte bunca şey bilmeme rağmen neden sana hala değer verip, senin için acı çektiğimide anlamıyorum.. Bir deli yürek var sol yanımda, kendi çapında, salak salak ağrı çekiyor senin için..

Sen aslında çokta matah biri değilsin biliyormusun?

Sadece benim sol yanımdaki hani o şekli güzel, adına kalp denen organımın seni seçmesinden dolayı birşeysin.. Belki farkında değilsin ama oda birgün senden vazgeçecek.. Tıpkı beynimin vazgeçtiği gibi.. İşte o gün sen sadece bir Hiç olacaksın..

Hiçliğe doğru ilerlerken yolunda sana mutlulukta dilememe gerek yok sanırım.. Nasılsa sen kendi hüzünlerini, acılarını ben ne dilersem dileyeyim bulacak kadar bilinçsiz bir haldesin..

Sen ben seni seviyorum diye, benim için güzel ve değerlisin..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)