Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Eki 132016
 

clean-masterSon dönemlerde artık herkez mobil takılsada laptop ve pc lerin yerini alacak gibide durmuyor.. Özelliklede sadece son kullanıcı konumunda olmayıp birşeyler yapanlar için.. Zaten mobil site görünümleri ile laptop görünümleri birbirinden çok farklıdır.. Mobil girişlerle içeriğe tam anlamı ile ulaşmak mümkün değil..

Neyse konumuz bu değil tabiki.. Konumuz laptop/pc kullananlar için oldukça kullanışlı bir temizleme programı..

Android telefonlarda Clean Master diye bir program vardır.. İşte bu programın bilgisayar için kullanılabilecek versiyonununda mevcut olduğunu pekçok kişi bilmiyor sanırım..

Clean Master, bilgisayarlarını dikkatli kullanmayı seven ve bulduğu her fırsattı perfonmansı düşmesin diye temizlik yapan kullanıcılar için geliştirilen bir bilgisayar temizleme programı. Temizleme ile birlikte bilgisayarınızın hızlanmasını sağlayan Clean Master, tamamen ücretsiz olarak sunulan harika bir program.


Aynı kategorideki benzer mobil uygulamaların tasarımına benzer şekilde geliştirilen Clean Master’ı kullanmak için herhangi ekstra bir şey bilmeniz gerek yok. Kolay anlaşılır arayüzü ile birlikte tek tuşa basarım kullanma olanağı sunan program, bilgisayarınızda biriken tüm gereksiz (junk) dosyaları silmeniz yardımcı oluyor.

Eğer bilgisayarınızı düzenli kullanmıyorsanız bu gereksiz dosyalar zamanla birikerek hem bilgisayarınızı nyavaşlamasını sağlıyor hem de bilgisayarınızın diskinde gereksiz yer kaplıyor. Ben titiz kullanıyorum ben de gereksiz dosya yoktur diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü gereksiz dosyalar bilgisayarınızın farklı bölümlerinde zaman içerisinde siz istemeseniz bile birikebiliyor. Özellikle Chrome, Firefox ve benzer tarayıcıları uzun süre temizlemeden kullandıysanız, tarama işleminden sonra çıkacak olan gereksiz dosya boyutuna siz bile şaşıracaksınız.

Tarayıcılar, sistem önbelliği, web önbelleği, ses ve videolar, kayıt defteri dosyalarıiçerisinde bulunan tüm junk dosyalarını silmenizi sağlayan program, standart bir bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bile ortalama olarak 2 GB’dan fazla çıkıyor. Çıkan bu gereksiz dosyaları tek bir tuşla silebilmek ise oldukça güzel.

Bilgisayarlarınızı düzenli olarak temizleyerek hızlı ve performansı yüksek bir şekilde kullanmak istiyorsanız, fakat yapacağınız diğer işlemler için üşeniyorsanız Clean Master’ı ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

   Clean Masterı İndirmek İçin Tıklayınız

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)