Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Nis 222017
 

Dua öncesi bütün önemli dualarda olduğu gibi abdest alınması gerektiğini bilmelisiniz. Duaların en önemli koşullarından birisi abdestli yapılmasıdır. Çünkü dünyanızı değiştirecek ve aydınlatacak bir duanın size faydalı olması için öncelikle sizin bedenen temiz ve ruhen dingin olmanız gerekir.

Bereket duasının sayılarla okunan bir esması vardır. Bu esma (duayı etkili kılan sözler) kısadır. Ancak kısalığı nispetinde etkilidir.


Bu sözler

ya fettahu ya razzak

şeklindedir.

Bu sözler  7 adet buğday tanesi üzerine okunur. Ancak toplamda 997 defa okunmalıdır. Bir sayı fazla ya da bir sayı eksik değil. Tam 997 defa okunmalıdır. Sayıyı karıştırmamanız için tespih ya da zikirmatik kullanabilirsiniz.

Okunan bu yedi buğday tanesini evde bulundurmanız gerekir. Evde iyi bir yere saklayın. Dua bittikten sonra insan cinsinden bir mahlukatın gözünün bu buğdayları görmemesi gerekir. Eğer herhangi bir insan bu buğdayları görürse duanın hükmü ortadan kalkar. Buna özellikle dikkat edin.

Fare ve benzeri haşerelerin bu buğday tanelerini yememesi için onları iyi muhafaza etmelisiniz. Genellikle sigara tablası ya da ahşam bir kutu faydalı olabilir. Buğdayların kutuda olmasında bir sakınca yoktur. Ancak kesinlikle beze sarılmamaları gerekir.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir