Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Eki 252016
 

ben-sey-gittim-geldim-of-yorgunumNerdeyim ben di mi. Ne zamandır yazamıyorum, elim kolum başım götüm başım resmen kan ter içinde. O kadar yoğun haftalar geçirdim ki ağzıma sıçtılar resmen, daha da bi süre bööle sıçık sikik gezeceğim.

İşsiz sayısı bu kadar çokken şikayet etmem de ağzıma etmeden yapsak şu denetlemeyi hı. Felaket yoğunuz hacılar anlayacağınız ama iyidir şükür götüm yer gördü.


 

 

En son aşk acısı çekiyodum, toparlandım, kendime geldim ve evet itiraf ediyorum, omuzlarımdan bi yük kalktı. Kendime itiraf edemediğim sona yakın ilişkim gidince boşluğa düşmüş gibi aman ne bileyim ööle bi halt oldum da iyiyim. Rahatım, hayatıma bakmakta, bol bol çapkınlığa girişmekteyim. Yalan yalamam!

Amma ne yazacağımı bilemedim, ebele oldum resmen, bilare mim’lenmiştim mesela, kim,hangi konuda mim’ledi hatırlamıyorum mesela. Üzgünüm resmen beynim dondu, resetlendim, resmen rezil durumdaydım, yattığım yeri bilemiyodum, götümden soluyodum resmen, bi el atın hacılar bana da hatırlayayım ya ühü.

İstanbul-Bolu-Ankara olayına girişeceğim yakın zamanda, ha bugün Sayısal Loto bana çıkacak, beni bulamazsanız bilin ki seksi bi İtalyan ile Maldivlerde fanfinifinfon o yeah! Bi ara anket yapmıştım, ha birazdan yine yapiiiim bari, falan filan. Oooo toparlanmak zaman alacak ama artık bu tempoya alıştım.

Niye yazıyodum ben.

Hı he yaşıyorum, nefes alıyorum, burdayım, fırsat bulamadım, okumadım, yazmadım ama iyiyim la!

Ööle işte!

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar
Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir