Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Mar 052016
 

denemeHay! Ay em Jeyn.
Diz iz may fört taym! Ay vanna şov hav ay ken bi e gud görl. hihi.

Gülme efektine sokayım!

Daha öncesinde de söölemiştin, olgun hatunların liseli kızlar gibi kıkırdamasına, göz süzmesine, kendinden güççük gençlerle mature kategorisinde film çekme girişimine tilt oluyom. Açık açık yazıyorum, amına koyayım!

Zaten dertleri de bu, koydurmak, kalan zamanlarını nası daha da verimli geçirebilmek-miş. Bi yerde okumuştum, hatunlar orta yaş krizine girince kendilerini işe yaramaz, durgun ve hedehüde hissedince hayatlarına cillop gibi erleri sokmayı seviyormuş, çocuk gelişiminde bööle bişey vardı, üretkenliğe karşı durgunluk diye, ama bu dönem 60+ döneminde oluyo da demek kadınlarda 30+’ya denk geliyii bu dönem.

Şimdi erkeklerde çıtır hatunlarla birlikte olup kendilerini daha erkek, daha taşşaklı hissediyo, doğru, zaten ben 2 tarafı da tasvip edemiyorum, midem almıyo, yatak hallerinden ziyade elele olmaları bile kusma isteğimi uyandırıyo, aşkın yaşı vardır, olmalıdır diyorum, büyük laf etme derler, etmiiim tabi de, nesse konuyu toparlayayım.


Bu hatunlara tilt oluyorum, pörsümüş vücutlarına aldırmadan giydikleri o kıçımınarasınakaçmaya ramak kaldı eteklerine, dekolte de giyerim özgüvenim tam ayol havalarına kıl oluyom. Hele de frikik verdiğinden habersiz halleri var ya anaaamm tam itin götüne sokmalık! Kendilerini hala liseli kız gibi hisseden hatunlara şööle afillisinden bi nah demek ve en üsturupsuzundan koca bi orta parmak hareketi göstermek istiyom.

Aklıma Petek Dinçöz’ün Fuliş Kazanova klibi geldi. O klibi ilk izlediğimde kopmuştum, o zamanlar ben liseliydim üstelik, Petek yüzünden okulun bütün taş çocukları her kızı Petek gibi hayal etmiş, bizim bi dönem havamız gaza dönmüştü. Hayır, nerede o etek, nerede o saç modeli, nerede o makyaj, okula giderken kaş almak bile mucizeydi bizim için, şeffaf rimellerimizi bile oramıza buramıza saklardık. Şimdiki gibi değildi, ööle etek boyları kıç seviyesinde değildi. Zaten GossipGirl ve Küçük Sırlar’dan sonra lise bir nevi porn factory’e dönüştü.

Ne yazık ki bu PUMA hatunların sayısı giderek arttı, hele de kosmopolit şehirlerde aleni şekilde arttı. Gittiğim spor salonunda, Paris Hilton sarısı kafası, uzun tırnaklarıyla, minicik dar halleriyle çok kokoş, ayakta s*k beni mesajı veren hatunları gördükçe, dahası onların oğlu yaşındaki çocuklarla cilveleştiklerini görünce ay kusasım geliyo.

Kızabilirsiniz bana, ne bu la diyebilirsiniz ama durum bu.

Taam aşkın yaşı belki yoktur, aşk diye bişey yok dediğim zamanlarda bunu bile kabul ederim, büyük adam küçük kız, büyük kadın küçük erkek olayına bile onay veririm de hatunların bööle genç kız nidasıyla ortalarda dolanmalarına, yaşına uygun kıyafetleri giymemelerine ve bööle uluorta basit hareketlerle kur yapmalarına dayanamıyorum.

Hem her yaşın bi güzelliği var!

Her yaşta da seksi olur be insan, illa ki liseli modunda gezmeye gerek yok!

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar
Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir