Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 062017
 

Ara ara canım sıkıldıkça, keyfin kaçtıkça yada kafa dağıtmak istediğim zamanlarda “Atlayamayan Kediler” i izliyorum. Komik geliyorlar bana. Hani hep  çevikliği ile bilinen bu canlıların garip bir şekilde atlayamayan halleri insanı gülümsetiyor..

Aslında kedilerle çokta aram yok. Genel anlamda köpeksever biriyim ben. Biraz nankör yapılı canlılar geliyor bana kediler. Biraz sert davrandığında yada mıncıkladığında hemen tırnak çıkaran bir canlı. Köpek öyle değil oysa.

Neyse konumuz bu değil tabikide. Konumuz “Atlayamayan Kediler.” Buyrunuz bakınız neler varmış.


Bir Numaralı en sevdiğim atlayamayan kedi ise bu alttaki..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir