Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 032016
 

tumblr_ml6xz1n9tf1s5ga7oo1_500Yaşadıklarımın bedelini ödetircesine karşıma çıkman ve gözlerime takılı kalman.. Belki de günlerce düşünebildiğim tek şey, sen baktığında huysuz bir çocuk gibi gözlerimi kaçırmam ve ardından sessizce yeniden bana bak diye beklemeye başlamam.. Kafamda dönüp duran tek senaryo bu. Bize ait, zaman dondu sanki. Sadece ikimiz varız şimdi, birbirimize bakıyoruz ve aynı sahneyi sayamayacağım kadar çok kez tekrarlıyoruz. Sen bana bakıyorsun, ben sana bakıyorum. Doyamıyorum hayal kurmalara. Oysa sadece bir gece önce bundan çok farklı şeyler yazmıştım ben defterime. Aşk yok demiştim, doğru ruhlar birbirine kavuşmadığı sürece; gerçek aşk diye bir şey yok. Üstüne basa basa, doğru kelimelerle satırlarda açıklama yaparak yazmıştım bunları.

Bir gün sonrasında ise.. Sanki kalbim yerinden sökülüyor gibi hissettim, bunu sen hissettirdin bana. Sanki hislerim benimle dalga geçti, iç sesim aklımı da kalbimi de oyuna getirdi. Farklı hissettim. Neden böyle oldu ki? Olmaması gerekirdi.. Kendimle çelişmek istemiyorum bu sefer, çelişemem.. Ben istediğim aşka kavuşamadım ki hiçbir zaman, bu saatten sonra da boş bir direniş gösteremem.


Değer mi acaba filmi başa sarmaya? İçimde deli bir merak var. Zaman gösterir neye, kime yenileceğimi. Kim bilir, belki kazanırız. Belki gerçekten bu sefer kalbimizdeki hisler kazanır ve biz kendimizi sadece mutlu olmaya adarız. Binde bir bulunan bir ihtimalle, beraber oluruz.. Ne derim ben hep, doğru ruhlar kavuşmalı birbirine. Denemeden nasıl bilebilir insan doğru ruh eşini bu sefer bulup bulamadığını? Denemek lazım, hissetmek lazım..

İlk görüşte aşka inanırım, ilk görüşte kalbinin tatlı bir heyecan içinde çarparak seni uyarmasına.. Eğer kalbin gerçekten midendeki kelebeklerin baskısıyla yerinden çıkacakmış gibi çarpıyorsa ve bu deliliğin içinde seni uyarmaya çalışıyorsa..  Bir takım hisler çoktan var olmuş demektir; hatta var olmakla yetinmemiş, seni harekete geçirmişlerdir.

Benim kalbim de harekete geçti, o an seni, benim için yanındaki binlerce insandan farklı kılan şeyin adını bir türlü koyamasam da,bunu denemekte bile zorlansam da, kalbimin ortaya koyduğu farklılığı asla inkar edemem, etmek de istemem. Güzel bir kalbin var gibi hissediyorum, kısacık bir bakışına maruz kaldıktan sonra seni sevmek, boynuna atlamak istiyorum. Ben gerçekten farklı hissettiğimde, tıpkı küçük, şımarık bir çocuk gibi oluyorum. Nedensiz bir kıpırtıyla doluyor içim, falda adını duyunca bile gülümsüyorum.

Bu ne demek biliyor musun? Sende, benim bir anlamım var mı; tıpkı senin bende fazlasıyla olduğu gibi..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

beyzanuurbb

Hepimiz için gerekli olanın biraz ümit kırıntısı olduğuna inanan biriyim, sanırım ‘Hakkında’ kısmı benim için biraz zorlayıcı. Sorgulamayı ve sorgulatmayı severim; sonuçta insanlar kendi benliklerinden başka kimseye kör kütük inanmamalı.. Mutlaka uğruna savaştığınız bir hayaliniz olması dileğiyle^^


  5 Responses to “Aşka Bedel Ödemek”

  1. :)))) Kararsız olma beyza

    Kararsız olma beyza kararsız olma 🙂

  2. Bir yazı güzel olabilir, kelimler güzel seçilmiş, cümleler ard arda süper oturmuştur, duygu en güzel hali ile verilmiştir.. Ama bu yazının sonunda vurgulayıcı, o yazının toplamasını veren cümleyi ekleyemiyorsan tüm etkisi bir anda dağılır..

    “Bu ne demek biliyor musun? Sende, benim bir anlamım var mı; tıpkı senin bende fazlasıyla olduğu gibi..”

    Süperdi hatta düperdi.. Hüper bile desem yeridir.. Tebrikler..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: