Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Ara 182016
 

Sümer tabletlerini hem seri yazı halinde hemde BURADA kitap olarak vermiştim.. Dünyaya gelişleri, dünyadaki yaşamları, yaşadıkları bölgeler ve insan denen canlının nasıl yaratıldığı anlatılıyordu o tabletlerde.. Dinler tarihini alt üst edecek tarzda konular var aslında tabletlerde..

Son günlerde Ortadoğu`daki olaylar ile Annunakiler arasında bağlantı kuran bir kitle oluştu.. Zira Ortadoğu`yu, Amerika`nın şekillendirme çabaları kafada kuşku oluşturmuyorda değil..

Uzun zamandır Uranüs ve Neptün’ün yörüngelerindeki düzensizliklerden dolayı şaşıran gökbilimciler, Güneş’ten bir hayli uzakta bir gezegenin daha mevcut olması olasılığını düşünmektedirler ve bu gezegene Planet X demişlerdir. Planet X, hem bilinmeyen hem de romen rakamıyla onuncu gezegen anlamına gelmektedir.

Şimdi bu konu ile ilgili teorik bilgileri şöyle bir dökelim ortaya.. 

21 Aralık 2012 bir gerçekti. Mayalar yanılmadı… Yanılmadıkları önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak.
Onlar kendi inanç sistemlerine göre dünyaya yaklaşacak bir şeyi bekliyorlardı. X planetin güneş sistemine giriş tarihi 21 Aralık 2012 yaklaşık 3 senedir güneş sisteminde.

X planette yaşayan Annunaki ırkı sümerlerin tanrı olarak bildikleri ırk. Sümer tarihinde birçok annunaki kişilik bulunmakta bunları buraya yazmaya gerek yok. X planet yaklaştığında ilk ziyaret edecekleri yer Anadolu olacak. Çünkü eski geldikleri ve işaretledikleri bölge burası. Sümer şehirlerinin hepsi bu bölgedeler.

Annunaki ırkının 20-30 bin yıl süren secereleri ile x planetin döngüsü benziyor. Mayaların takvimlerindeki 3600 yıllık döngü ile benzerlikler bulunuyor.

Dinler tarihinde etkileri belli olan sümerler x planeti çağlar önce yazmışlar Günümüzde yaklaşan X planet dinler tarihinde neleri değiştirir. Tek tanrı dünlerde bulunan birçok efsane (nuh tufanı, gökten koyun inmesi vs…) sümerlerden geliyor.

Sümerlerin Ur kenti. Tüm tek tanrılı dinlerin başlangıç kabul ettiği Hz İbrahimin doğduğu şehir. Irakın Nasiriye şehrinde. ABD Irak işgali sırasında ilk Nasiriye şehrinde karargah kurar ve bölgedeki sümer ziguratını kontrol altına alır. Öyleki daha ABD ordusu Irak işgaline başlamadan bölgede ajan faaliyetleri olduğu biliniyor.

Özel birlikler bölgeye sevk edilirler gizli bir araştırma başlatılır. Araştırma konusu nedir halen bilinmemekte.  Bölgeye özel görüntüleme (X ray benzeri) cihazları gönderildiği söylenmekte. Sümerlerin eski Ur şehri ve ziguratı halen ABD nin askerleri tarafından kontrol edilmekte ve araştırmalara izin verilmemekte. Bölgeyi araştırmaya çalışırsanız haber olarak çok az bilgiye ulaştığınızı göreceksiniz.

2012 yılın ortalarında Suriyenin şam kenti yakınlarında antik bir kent ortaya çıkarılır. Suriye stonhenge… Şehir tüm tek tanrılı dinlerin özellikleri taşımakta. Ayrıca dünyada masonik kilise başlangıcı olarak kabul edilen bir bölgesi bulunuyor. Araştırırsanız detaylarını göreceksiniz.

Suriye stonhenge olarak adlandırlan yapının tarihi 10.000 yıl öncesine kadar gidiyor. Sümerlerin Ur kenti ile yaklaşık aynı yaştalar. Muhtemelen aynı yıllarda bölgeye yerleşilmiş. Suriyede çıkan savaştan sonra bölgeye Rus askerleri gelirler ve bu şehri ve bölgeyi kontrol altına alırlar. Halen bölgeye giriş çıkış yasaktır. Bölgedeki halk tahliye edilmiştir.


Suriyedeki bu şehir Şamın Bakha Köyüne yakın. Bu bölgede daha önce rusyaya ait bir uçak bilinmeyen sebeple düşmüştü. Uçağı muhaliflerin düşürdüğü söylensede muhaliflerin elinde böyle bir imkan yok.

Tarihteki bakhalıları da incelemek lazım.

Bunlar olurken Türkiyede Urfa yakınlarında Göbekli tepe şehri bulunur. Bu iki şehirle hemen hemen aynı tairhli köy ilk din merkezi kabul edilir.  İlk tek tanrılı din merkezi olarak dünyaya lanse edilir. Burada şunu da ekleyeyim Urfanın Hz ibrahimle ilgisini yukarıdaki Ur şehri ilede bağlayabiliriz.

İki şehir (Ur ve Bakha) büyük güçler tarafından kontrol altına alınmış durumda. Son halka göbekli tepe ile üçgen tamamlanmış olacak. Göbekli tepe bu iki şehirden daha eski bir yerleşim olması nedeni ile kilit nokta olabilir.

Son halka kimin eline geçecek?

Tüm bu anlattıklarım sümerlerin ve X planet gezegenin haberleşmesi ile ilgili olabilir. 2016 tarihine geldiğimizde unutulan X planetin haberi bir anda ortaya çıkar. Daha önce NASA ve diğer güçlerin uzay araştırmalarında bunların bilindiği yukarıda izah etmeye çalıştığım nedenlerden varsayabiliriz. X planeti keşif ettiği söyleyenler ise amatör sayıla bilecek imkanlarla bulan iki matematikci olması ilginç değil mi. Gökyüzünü teleskopla izleyen büyük güçler bunu görememiş olabilir mi ?

Göbeklitepe

Göbeklitepe

X planet bir şekilde dünyaya yaklaşacak bu tarihsel olarak birçok kavimin efsanelerinde farklı şekillerde var. Bu üç şehri ele geçirmek ve burada her ne varsa elde tutmak X planet ile dünya arasındaki bağlantılarda önemli olmalı. Daha geniş ve detay olarak bakılabilir ama düşünce dinler tarihi ve x planet bir şekilde çakışıyor. Dünya da büyük değişimlerin olacağı 2012 de söylendiğinde inanmayan birçok kişi vardı.

Yaklaşan değişim bakalım neler getirecek.

Dünyada iklimlerin kısa süre içinde değişmesine Nibiru ismi verilen ve 3600 küsur yılda bir dünya’nın yakından geçerek güneş sistemindeki dönüşünü tamamlayan 12.Gezegenin sebep olduğu söyleniyor.. İleriki zamanlarda çıplak gözle daha net görüleceği belirtiliyor…

Bilim adamları iklim değişikliklerinin bir anda meydana gelemeyeceğini, normal bir iklim değişikliğinin 40-50 yıl içerisinde olması gerekirken, günümüzde tüm dünyada bir kaç yıl içinde gözle görünür bir ani iklim değişikliğinin dış etkilere bağlı olarak geliştiğini ve bu etkiye yaklaşmakta olan ve etkisini yavaş yavaş hissettirmeye başlayan 12.gezegenin olduğunu söylemektedirler.

BBC’nin haberine göre Avrupa Uzay Ajansı’nın Venüs Express aracından gelen veriler, gezegenin dönüş hızının yavaşladığını ve buna bağlı olarak gezegendeki bir günün 6,5 dakika uzadığını gösterdi. Dünyada 2011 yılından beri ani iklim değişiklikleri, seller, tsunamiler, volkanik faaliyetler v.b….

Geçiş sırasında Anadolu ve ortadoğunun etkilenmeyeceği, diğer bölgelerin bu geçişte etkileneceği dahi bazı avrupa enstitü raporlarında mevcut..

Yıllardır anadolu ve ortadoğu da savaşlar karmaşalar oluşturuluyor neden? Çünkü geçişte buraların etkilenmeyeceğini biliyorlar ve buralara hakim olan geçişten sonra dünyanın süper gücü olacaktır.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir