Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Oca 142016
 

annemKapatıyorum gözlerimi ve üçten geriye doğru başlıyorum saymaya gözlerimi kızarmış ekmek kokusuyla açıyorum sıcacık sobası yanan bir evde. Ayak seslerini duyuyorum sonra elinde çaydanlıkla salonun kapısında beliriyorsun hadi geç kalacaksın okula.

Gitmesem olmaz mı? Olmaz hadi üstüne kalın giy hava soğuk diye uyarıyorsun sürekli gitmesem Heidi izlesek beraber diyorum gülüyorsun. Gelince izleriz… Tatlı telaş içinde yapıyoruz kahvaltımızı. Koşturarak geliyorum okuldan Heidi mi? Türk filmi mi? Gülüyorsun yine dersin yok mu? Senin, yok.


Heidi ile başlıyoruz tv izlemeye türk filmine geçiyoruz sonra çayımızı içip film hakkında yorumlar yapıyorsun öyle kaptırıyorsun ki kendini izlerken kahkahalar atıyorum yorumlarına. Koşup boynuna sarılıyorum birden şaşırıyorsun.

Uyuya kalıyorum sonra yanında uyandığımda sen yoksun ne kızarmış ekmek kokusu var ne yanan soba derin bir pişmanlık kaplıyor içimi uyumasaydım diyorum rüyayla gerçek arasında kalıyorum bir süre kabulleniyorum sonra her şeyin bir rüya olduğunu ANNE…

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Burcu Sevim

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir