Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Kas 172016
 

aykut-erdogduDün akşam CNN Türk televizyonunda Tarafsız Bölge isimli tartışma programında kavga çıktı.. Aykut Erdoğdu ile AKP milletvekili Ayhan Oğan arasındaki bu yüksek dozdaki tartışma olayında konu Amerikadaki israil lobisine 67 Milyon Dolar verildimi verilmedimi ile ilgili idi..

Aykut Erdoğdu verildiğini iddia ediyor ve Ayhan Oğan  verilmediğini iddia ediyor.. Olay öyle boyuta geliyorki AKP milletvekili Ayhan Oğan iyice zivanadan çıkıyor.. Hatta cam masaya yumruk atıyor..

Program genel anlamda mutlaka izlenmesi gereken bir yapıda.. Türkiye`de siyasal yapının kimlerin elinde olduğunu gayet iyi gösteriyor..

Peki AKP yönetimi İsrail lobisine 67 milyon dolar verdimi?

Önce Aykut Erdoğdu`nun bunu iddia ettiği videoyu vereyim hemen.. Buyrun alttan izleyin..

Şimdi acaba gerçekten böyle bir para verildimi?

İnternette kısa bir araştırma yaptım.. Buyrun altta bulduğum sonuçlar..

Belgeler gerçekten var verildiğine dair.. Alttaki resimlere tıklayarak büyük hallerine bakınız..


1  2  3  4  5  6  7  8   9 10  11

Yani bu belgelere göre adı geçen para AKP tarafından Yahudi lobisine gerçekten verilmiş.. Allah akıl fikir versin hepsine..

Ve Aykut Erdoğdu`nun programın bir sonrası gün belgeleri ile yardımı kanıtlayan belgeleri göstermesi videosu..

Bu tartışmanın olduğu programın tamamıda alttaki videodadır.. Belki izlemek istersiniz..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)