Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Mar 242016
 

2407178_ağlayan-adam-karikatür-gözyaşı-yüz

Ağlamak tuhaftır.. Çok üzülünce ağlar insan.. Çok sevinincede ağlar işin tuhafı… Ama en garibi duyguların en yoğununu gün yüzüne çıkarmaktır iki damla yaş.. Mutluluk yada hüzün.. İki damla diyip geçmemek lazım.. O iki damlada içten kopup gelen öylesine yoğun biriki,mler vardırki.. Bedenin sınırlarını aşmak gibidir biraz bu…

Garip bir ruh halim var bugün.. Göz pınarlarımda kilitlenmiş duruyor iki damla.. Dokunsalar minik bir ırmak olcak süzülcek yanaklarımdan aşağı. Ne ben gelmesinler diye bir çaba sarfediyorum, nede onlar gelmek için hareket yapıyor. Garip bir aşk yaşıyoruz iki damlamla.. İkimiz bir bütünün parçalarımıyız, yoksa çıkıp gittiğinde iki ayrı var olanmı oluruz bilmiyorum..


Leylak rengini bilirmisiniz?.. Tuhaf bir renktir. Ne mavidir tam anlamı ile; nede başka bir renk. Ortada biryerlerde kalmış, kendi halinde bir renktir. Belki 4 ana renkten biri değildir ama leylak adını alarak özel bir renk olduğunu ortaya koymuştur. Ama siliktir siyahın, beyazın, mavinin yanında.. Zaten mavi ile bir başka rengin dansı ile ortaya çıkar. Bir başına “bende varım” diyemez.

Atladık başka bişilere. Oysa ağlamaktı konumuz. Dedim ya bugun tuhafım diye.. Bişiler sıkıyor içimi, nedir çözemiyorum.. Sağlam bir omuza yaslanıp ağlamak geliyor içimden.. Ama yanlız olduğumu hissediyorum.. Gözyaşlarım kilitlenip kalıyor göz pınarlarımda..

Ado ağlamak istiyorsan ağla diyorum kendime… Yada naş ol git kendi haline. Ne kafa ütülüyorsun burda hesabı. Durduk yerde blogunuda işgal ediyorsun durumu.. Neyse.. Siz bana bakmayın.. Bahardan sanırım bu durum.. Gidin daha keyifli işlerle uraşın. Bunuda ne die okudunuz anlamadım… Kendi beynimin bulantılarını döküyorum ben sizde ordan geçmiş bakıyorsunuz. Hadi kış kış.. Doru cicili bicili sayfalara yada keyifli yerlere.. Dağılın len..

Yazar: Adnan DAN
Yazım Tarihi: 23 Kasım 2012

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir