Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Oca 182017
 

Çokta anlatmama gerek yok ne nedir diye.. Üstteki resimde neler olduğunu gösteriyor.. İndireceğiniz zipli dosya içinde 900 adet, birbirinden güzel dövme desenleri var.. Hemen hemen her katagoride, renkli, siyah beyaz desenler mevcut.. Bu işlerle ilgisi olanlar için bulunmaz bir dövme arşivi..

Buyrun alttaki butona tıklayın ve indirin..

   900 Adet Tattoo İndir

31 MB boyutu vardır tamamının.. Altta örnek desenler vardır.. İndireceğiniz dosya içindeki desenler 700×700 px boyutundadır..


       

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


  4 Responses to “900 Adet Tattoo (Dövme) Design”

  1. Dövme manyağı birisi olarak, özellikle arşiviniz deki tatto modellerini görünce bu saatte gidip dövmeleri yaptırasım geldi mükemmelsiniz.

  2. Her ne kadar dövme sevmeyen biri olsam da, bu modellerin güzel olduğunu söylemek isterim

  3. Modeller güzel ama ancak duvar kağıdı olarak yaptırırım ben dövmeye karşıyım aga 😀

  4. Çok teşekkürler gerçekten çok güzel tasarımlar mevcut, yol gösterici.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: