Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Ara 302016
 

Eee yıl sonu geldi.. Koca bir 2016 yılını geride bırakmamıza bir kaç gün kaldı.. Önümüzdeki dönemlerde pekçok sitede boy boy makaleler çıkacaktır.. “Yılın oyunları, Yılın uygulamaları vs.. Bla Bla”  Aman geri kalmayayım diyerekten bende kendi çapımda 2016 yılında oynadığım ve çok beğendiğim oyunları vereyim istedim.

Daha önce sitemiz dahilinde beğendiğim oyunları vermiştim.. BURADAN bakabilirsiniz.. Bu yazılarımda verdiğim oyunları tekrar burada vermiyeceğim.. O yüzden onlarıda tavsiye ettiğimden bakmanızı tavsiye ederim bakmanızı..

Bu yazımda vereceğim oyunların hepsini telefonuma kurup bir süre oynamışımdır.. Genel olarakta telefonda resim, video çekmeyi çok sevdiğimden sık sık hafıza sorunu yaşadığımdan silmek zorunda kaldığım oyunlardır.. İstemeye istemeye sildim desem yeridir..

Neyse buyrunuz efenim kişisel anlamda sizlere tavsiye edip 2016 yılı için sizlere derlediğim mobil oyunlar..


Dream League Soccer`in aslında daha önceki yılların versiyonuda vardı.. Dream League Soccer 2016 ile bu yıl verdiği sürüm önceki sürümleri kalite ve oynanabilirlik açısından katladı desem yalan olmaz..

Oyun telefon ve tabletler için futbol oyunu.. Çok kolay bir kullanım hakimiyeti olmasına rağmen ilerleyen liglerde (ligi lider bitirdikçe üst lige çıkıyorsunuz) rakip takımlar oldukça zorlu oluyor..

Oyun yapımcıları “Dream League Soccer 2016 her zamankinden daha iyi geldi.. Bildiğiniz futbol mazide kaldı, dünyanın en iyi futbol takımını kurmak sana düşüyor” diyor bu sürüm için..

Oyunun Türkçe desteği var.. Buda benim bakış açıma oyuna artı değer katıyor..

Alttaki videoyu izleyerek oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..

  


Angry Bird Blast son günlerde takıntılı şekilde oynadığım bir oyun.. Meşhur Angry Birds yapımcılarının kaliteden ödün vermeden yaptığı süper bir oyun..

Oyunun Türkçe desteği olması tadından yenmez hale getiriyor..

Özellikleri:
– Angry Birds yepyeni bir yapboz macerasına çıkıyor!
– Sürekli yenilenen 250’nin üzerinde eğlenceli seviyede oyna
– Almak ve istediğin an oynamak çok kolay!
– Zorlu ve stratejik oyun ile beynini çalıştır
– Sapan, roket, lazer silahı ve bombalar gibi inanılmaz güçlendiriciler kullan
– Günlük meydan okumaları oyna, ödüller ve güçlendiriciler kazan
– Facebook’a bağlan ve arkadaşlarınla oyna!
– Yüksek skorlar yaparak 3 yıldız kazan ve global tabeladaki yerini al

Alttaki videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz..

 


 

Daha önce BURADA Basketball Star oyununu vermiştim Basketbol severler için.. NBA Live Mobil çok daha gelişmiş, Türkçe destekli, kolay oynanabilen güzel bir basketbol oyunu.. Son günlerde keyifle oynadıklarımdan biride bu oyun.. Alttaki Videoyu izleyin fikir sahibi olursunuz..

 


İşte sizlere tavsiye ettiğim oyunlardan biri daha.. Arcade ve PVP çok oyunculu oyun türlerini aynı potada eriten bu eşsiz oyunu oynarken kıymetli taşlar çal, savunma hattını oluştur ve birlik savaşları kazan!

Dünyanın her yerinden 24 milyonu aşkın kullanıcıyla rekabete gir ve kendi hırsız klanını oluştur. Düşmanların zindanlarına dalıp hazinelerini çal. Cümle aleme en zeki ve en becerikli hırsızın sen olduğunu ispat et.

KIYMETLİ NE VARSA ÇAL. Diğer oyunculardan altın ve kıymetli taşları toplayıp dünyanın en varlıklı hırsızı ol.
GANİMETİNİ KORU. Diğer hırsızların hazine depona sızıp soygun yapmalarını önlemek için bir zindan savunma hattı tasarla. Sonra bir kenara geç ve bir bir tuzaklarına düşmelerini seyret. Muhaha!
TAHTI ELE GEÇİR. Becerilerini geliştir ve dünyanın dört bir yanındaki katılımcılarla rekabete girerek rakiplerini liderlik tablolarının diplerine göm.
BİRLİKLER OLUŞTUR, BİRLİKLERE KATIL. Canını ve malını emanet edebileceğin ahbaplar edin ve kendi hırsızlık klanını oluştur. Destansı birlik savaşları kazan!
GİYSİLERİNİ ÖZELLEŞTİR. Karakterinle birebir örtüşen, klas bir kostüm seç. Sürüden ayrıl.
GEZ, DOLAŞ, KEŞFET. 112 tek oyuncu modlu seviyede çevikliğini sına ya da kullanıcıların oluşturduğu içeriklerle dolu yeraltı dünyasına dal.

Bu zorlu göreve hazır mısın? Öyleyse oyun başlasın! Oyunun Türkçe Desteği Vardır.

Alttaki videoyu izleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


 


Traffic Raider motor tutkunları için süper bir oyun.. Özellikle Türk yapımı olması ve kaliteli grafiklere sahip olması dikkatimi çekmişti oynadığımda.. Bugüne kadar gördüğüm en kaliteli Türk oyunu desem yalan söylemiş olmam..

Traffic Rider sonsuz yarış oyun türünü yeni eklenen kariyer modu, göz kamerası, daha iyi grafikler ve gerçek motosiklet ses kayıtlarıyla yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Alışılmış pürüzsüz arcade yarış türü yeni nesil oyun kalitesiyle karşınızda. Motorunuzu çeşitli mekanlarda sürün, özelliklerini güçlendirin, yeni motorlar alın ve yepyeni kariyer modunda görevleri tamamlayın.

Özellikleri

– Göz kamerası
– 26 farklı motosiklet
– Gerçek motosikletlerden kaydedilmiş gerçekçi sesler
– Gündüz gece varyasyonlarıyla detaylı mekanlar
– 70’ten fazla görevle kariyer modu
– Online sıralamalar ve 30’dan fazla başarı
– Türkçe dil desteği

Öneriler

– Ne kadar hızlı giderseniz o kadar çok puan alırsınız
– 100 kmh üzeri hızla giderken yakın sollama yaparsanız ekstra skor ve para alırsınız
– Çift yönde karşı şeritte giderseniz ekstra skor ve para alırsınız
– Motorunuzu tek teker üzerinde sürerseniz ekstra skor ve para alırsınız

Oyun hakkında fikir sahibi olmak için videoyu izleyiniz

 


 Farmville facebook üzerinden milyonları çekmişti.. Hay Day ise mobil çiftlik oyunları içinde bir numara.. Türkçe desteği olan oyunu oynamak çok keyifli..

Tam tamına 122 farklı ülkede en çok oynanan oyun olan Hay Day’i tamamen ücretsiz oynayabilirsin.

Burada topraklar çok verimli, komşular yardımsever ve hayvanlar da pek bir neşeli ve esprili! Burası çok özel bir yer. Yağmur yağmaz, kervan geçmez ama ekinler de ölmez. He bir de dünyanın en tatlı ve komik hayvanları buradadır.

♥ Kendine ait özel bir çiftlik yarat
♥ Komşularınla ve arkadaşlarınla ticaret yap
♥ Siparişleri kamyonla ve hatta gemiyle gönder
♥ İskeleni tamir et ve açık sularda balıklar avla
♥ Kendine özel bir dünya yarat ve herkesi kendine hayran bırak

Oyun hakkında fikir sahibi olmak için alttaki videoyu izleyiniz.

 


 Draw Something oldukça ilginç ve etkileşimli multiplayer oynanan bir oyun..

Karşıdaki oyuncuya belirli bir objenin resmini çizerek tahmin etmesini bekliyorsunuz.

Acaba hangi oyuncu daha iyi çizip objeyi ipucu olmadan bilecek?

Oyunu keyif alarak oynayacağınızı düşünüyorum.. Tavsiye oyunlarda altlara doğru vermiş olsamda alışkanlık yaratacağını söyleyebilirim..

Oyunu anlamak için alttaki videoya bakınız..

 


 Overwatch 2016 yılının en iyi oyunu seçildi piyasada.. Şahsen ben oynamadım ve ilk kez buraya eklerken yaptığım araştırmada gördüm..

Overwatch™, çatışmanın hakim olduğu bir dünyada kahramanların birbirleriyle savaştıkları takım tabanlı nişancı oyunudur. Küresel çatışma zamanında savaşlardan dolayı paramparça olmuş bir dünyaya barış getirmek üzere çeşitli kahramanlar bir araya gelerek uluslararası bir özel tim oluşturdu.

Bu özel tim çatışmaları bitirdi ve on yıllar boyunca dünyaya barış ortamı sağlayarak keşif, yenilik ve gelişme çağını başlatmış oldu. Ancak yıllar içerisinde Overwatch’un etkisi giderek azaldı ve sonunda da dağıldı.

Overwatch artık yok. ama dünyanın hala kahramanlara ihtiyacı var.. Acaba sizmisiniz o kahraman?

Oyunun nasıl olduğunu alttaki video ile görebilirsiniz.

 


Evettt benim sizler için seçtiğim 2016`nın en iyi oyunları bunlar.. Sadece oyun oynamayın.. Çıkın dışarı sosyalleşin kardeşim..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir