Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Haz 202016
 

123appŞimdilerde pek çok yeni yetmenin her şeyi mobil cihazlarla yapmasının tersine işlemlerimi laptopta yapmayı sevenlerdenim..Telefon yada tabletler ile bir şeyler yapmayı pek sevmem.. Benim gibi laptop yada masaüstü cihazlar ile daha çok çalışanlara yarayacak bir site buda..

Site aslında oldukça basit ama bir o kadarda önemli ve lazım olan işlemleri yapıyor.. İşlemler diyorum çünkü tek bir işlem üzerine odaklı değil..

Örneğin Ses dosyaları üzerinde oynanıyor.. Kesilebiliyor, dönüştürebiliyor, birleştirilebiliyor filan..  Aynı işlemleri videolar içinde yapıyor tabikide..


Ayrıca Ses ve video kaydıda yapıyor.. Mesela geçiyorsunuz pc nizin karşısına web kamerası ile kendinizi video olarak kaydedebiliyorsunuz.. Hatta parça parça kaydedip sonra onları birleştirebiliyorsunuz..

Üstelik tüm bunları bedavaya hatta üyelik ile uğraşmadan yapabiliyorsunuz.. Ne videolarda ne ses dosyalarında reklam olayı ekleniyor..

Alttaki viceodan sistemin genel kullanımını görebilirsiniz..

Buyrun alttaki butonla sisteme gidip işlemlerinizi yapabilirsiniz..

   123app giriş

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)