Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Eki 212016
 

120-wordpress-temasiWordPress hemen hemen tüm sitelerde kullanılıyor artık.. Kolay kurulumu, eklenti kurulumu basitliği ve bol tema içeriği ile nasıl bu derece ön plana çıkmasınki.. Görüldüğü üzere bizim sitemizde wordpress.. Konumuz wordpress temaları.. 120 adet beğendiğim temayı tek bir paket haline getirdim.. Site kullanıcılarımıza benden hediye olsun efenim..

 


Kullanımı çok ama çok kolay.. Program içinde beğendiğiniz temaya tıklayın ve çıkan menüde “save” olanı tıklayın.. Size nereye kaydetmek istediğinizi soracak.. Seçiminizi yapın ve kaydedin.. Aldığınız tema nereye kaydetmeyi seçtinizse .zip formatında oraya gelecektir..

Olay bedavadır.. Kendim bir araya getirip ihtiyacı olan arkadaşlara hediyedir.. Yani öyle birileri çıkıp sağda solda para ile filan vermesin bozuşuruz..

Hemen hemen her türden tema mevcut içinde.. Projelerinize göre tema bulabilirsiniz..

Allttaki videodan olayı görebilirsiniz..

Buyrun alttaki butondan indirebilirsiniz..

   120 Temayı İndirmek İçin Tıklayınız

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir